Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eros mell erzekenyseg feszules...

Bogdan balogne szak kérdése:

Eros mell erzekenyseg feszules nagyobodas mitol lehet?

Figyelt kérdés
Nem ertem mitol lehet tervezzuk a babat de dolgozunk es most igy munka kozben kicsit zavar ha hozza er barmi faj barki jart igy

#3 -an #volt meg #3 -4 napja faj #kegyetlenul
2018. márc. 20. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha meg volt akkor valoszinu nem vagy terhes. De barmi mas oka is lehet. Nincs csomo benne?
2018. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De igen de en nem is arra gondoltam..mondjuk eleg furcsa mert elvoltam apadva es most meg valadekozik ..4 napig volt csak meg ..es ugy 2018.02 17 re kellet volna megjonni ere 10 napot kesett es 4 napos volt
2018. márc. 20. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van csomo akkor irany a doki!
2018. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Epp dolgozom kint kulfoldon szoval igy nehez lesz esetleg valaki valamit nem tudna javasolni ..nekem az elso terhessegemnel volt ugyen ez de mivel az szerintem nem vagyok volt valaki ilyen helyzetbe..eseteleg peteeresnel lehet ilyen jel ? Mondjuk az meg mult heten volt szoval igy nem tudom ki ez
2018. márc. 20. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:
A csomo lehet ciszta is, rak is, meddoseget is okozhat, ugyhogy meg kene vizsgaltatni, hogy mi az a csomo a melledben!
2018. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a mirigy duzzadt meg
2018. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég egyértelmű hogy azt akarod megerősíttetni hogy terhes vagy. Nagyon afelé tereled a témát..csinálj egy tesztet és megtudod, felesleges itt erősíteni hogy vki írja már azt hogy tuti baba. (teherbeesés témakörben írtad ki, ne mondd hogy nem terhességre gyanakszol..)

Ha meg negatív, orvos!! Mert ha babát tervezel, ez akadályozhat benne akár ha komoly a gond.

2018. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem azert de nem gyanakszom terhessegre ! Csak igy tudtam kirakni mert dolgozom es a telefonom a multkori kiirast megjegyzi nem valtottam at ! Hat minden kepp orvos lesz belole mert elegge fajdalmas ez
2018. márc. 20. 22:05
 9/9 anonim válasza:
*nagyobbodás
2018. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!