Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja augusztus végére?

Ki nem várja augusztus végére?

Figyelt kérdés
Most lesz az ovulációm elvileg hétfő-kedd-szerda... 3 hónapja próbálkozunk. Ki nem várja augusztus végére?

2019. aug. 11. 16:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
De jó, remélem küldessz egy szép pozitiv tesztet. :) Drukkolok 🤞 Kérdező, sajnálom a kémiait, kisfiam előtt nekem egy hétig voltak erős pozitív tesztjeim, aztán a tünetek hirtelen elmúltak, a tesztek halványodtak, és szépen kitisztultam szerencsére magamtól. Utána egyből kopogott a kisfiam. 🙂 Drukk mindenkinek! Zs
2019. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok.

Remélem lesz akinek + lesz a tesztje 🍀

Nekem sajnos ma reggel megjött...😔

Ez volt a 3. próbálkozós hónap, kövi hónapban normálisan ovu tesztelek és szedem a GAL babaváró vitaminját, remélem nem kell sokat várni már a babára. ☺️

2019. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Én mára nem vártam, csinaltan egy tesztet reggeki elsőből(lehet koran teszteltem) dajna negativ lett :( Tünetek semmi nincs. Szoval a 6 dik probalkozos honap is kuka:( Remelem rajtam kívül lesz valakinek sikeres honapja:)
2019. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Sajnálom #6-os 😞 #23-as, remélem csak korai volt, amíg nem jön meg, van remény! Zs
2019. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Mi újság lányok?
2019. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
100%

#20 válaszoló vagyok!

Ma reggel csináltam tesztet ( clearblue digitális ) és 3+ hetes várandós vagyok,úgyhogy ma/holnap kérem is az időpontot az orvoshoz! :)

Nagy a boldogság.

Nem voltam még terhes úgyhogy kérdeznem tőletek, hogy az első vizsgálaton hüvelyi/hasi uH-t csinálnak,és hogy az apuka be jöhet e első alkalomkor?

Kivel mi a helyzet?

2019. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Gratulàlok utolsó! A 12. heti volt nekem az utolsó hüvelyi ultrahang, onnantól már hasit csinálnak. Apa is a hasi ultrahangokra jött be velem.


Nekem még hat nap van a nemvártig..

2019. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Az egyes vagyok.

Még egy hét a nemvártig. Lassan másznak a napok.

Hatalmas gratula a huszasnak, remélem nekünk is szerencsét hoz ez a negyedik hónap.

2019. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Nekem nemvárt előtt pár nappal negatív lett a Predictor Early, most picit elkenődtem, de még nincs minden veszve. Bár érzek menstruáció szerű görcsöket is :(

Ráadásul szombaton megyünk nyaralni is...

Első baba olyan könnyen összejött ha jól emlékszem a második hónapban, most meg 5. hónap...

2019. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

29-es vagyok, kiszálltam, ma reggel megjött, nagyon megviselt.

Most elmegyünk egyet pihenni és újult erővel várjuk a következő ovut.

2019. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!