Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció utáni 10 nappal,...

Ovuláció utáni 10 nappal, szex után mindjárt megjön érzés. Baba vagy menstruáció előjele lehet?

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Mindkettő lehet, én legalábbis pms tünetként is hoztam ezt meg terhesennis.
2019. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehet. De mondok jobbat. Nekem most egész ciklusban ovutól független volt többször ilyen érzésem. Szerintem hormonális dolog is okoz ilyen érzést!
2019. aug. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De csak szex után érzem,máskor nem.Akkor lehet,hogy sajna csak menstruáció.
2019. aug. 13. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg szex után érzed, akkor főleg nem jelenti azt.
2019. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az orgazmus miatt összehúzódások okozzák.
2019. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én régen éreztem ilyet ovu utáni napokban, mielőtt megjött volna és nem voltam terhes. Aztán szülés után megszűnt. Viszont most inszemem volt egy hete és sok-sok progeszteron kúpot kapok és megint előjött, pedig már hosszú évek óta nem éreztem. Szóval én arra tippelek, hogy nem terhesség miatt lehet, mivel ha én az is lennék most, igazából még be sem ágyazódott és már inszem utáni 5.

napon is éreztem. Inkább ciklusfüggő hormonváltozások miatt van.

2019. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!