Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés
JuditB nevű felhasználó kérdése:

21. napi vèrvètelen 85. 02 progeszteron jelezhet terhessèget? Vagy lehet ilyen magas terhessèg nélkül is?

Keress kérdéseket hasonló témákban: progeszteron, Nap

aug. 13. 20:02  Privát üzenet  

A válaszok

Jelezhet! Bár azert még ne éld bele magad, mert csak a pozitív teszt a tuti.

Azért irtam hogy jelezhet, mert nekem 59 volt 21.napon abban a hónapban amikor teherbe estem! Nekem csináltak 1 hét múlva megint (hormon megyfigyelés volt) és akkor még magasabbra szökött. Ha jól emlékszem 60-70 között. Ez még annál is magasabb úgyhogy, szerintem simán lehet benne baba. Drukkolok! Majd írd meg😊

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 13. 20:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm,megìrom majd :) Nagyon remènykedek,nem volt semmilyen progeszteron pótlás, semmi belenyúlàs. Főleg ezèrt remèlem :)

# 2/4Időpont aug. 13. 20:25 Privát üzenet
Nekem 78 volt legutóbb és nem voltam terhes. Megjött mint szokott, annyi különbséggel hogy nem barnáztam előtte.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 13. 22:19 Privát üzenet

Nekem 69-el nem volt terhesség, 27-el meg igen :D Szóval csak annyit jelent, hogy szépen lezajlott a peteérés és megrepedt a tüsző :)

Türelem :D És hajrá :D

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 14. 07:59 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelenthet a magas ösztradiol szint a 21. napi vérvételnél?
Mitől lehet magas a progeszteron? 20. napi eredményem 83 nmol/L lett.
21. napi progeszteron szintem 303 nmol/l (vagy 95 ng/ml), irtó magas, mitől lehet? Volt valakinek hasonló?
Magas progeszteron?!
Magas progeszteron?
Alacsony progeszteron szint, magas hő. Lehetett peteérés?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!