Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. napi progeszteron szintem...

21. napi progeszteron szintem 303 nmol/l (vagy 95 ng/ml), irtó magas, mitől lehet? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Ez az első Clostis hónapom, 2x1-et kellett szednem, uh szerint 2 domináns tüszőm érett. 2 megrepedt tüszőtől lehet 303 az érték?? Így is extrém magas szerintem. Doki nevetve annyit mondott, hogy ilyen magasat még nem látott 2x1 Clostitól. Cisztám, daganatom nincs, mert megnézett uh-n, a méhnyálkahártyám 16 mm-es volt tegnap. Szerinte nem izguljak. Lehetek így terhes?

2016. jan. 20. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 291 nmol volt. Baba volt neki a dologban😊. Attól volt olyan magas neki.
2016. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Neki is a 21. napi lett ilyen magas vagy már a pozitív tesztek után? És 'csak' egy baba lett belőle? :-)
2016. jan. 20. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A 21.napi. korán volt pé.je. egy baba lett. Kislány 😊
2016. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok. 93nmol/l lett a progim de már 3 nappal a peteérés után. Ma vagyok a 25. napon... alig birom kivárni hogy tesztelhessek
2017. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!