Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyereket szeretnénk! Lassan 1...

Gyereket szeretnénk! Lassan 1 éve próbálkozunk a párommal. Sikertelenül sajnos.2 hónapja szedem a folsavat. De semmi. Tudtok javasolni vitaminokat ami segít?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be vagy használt?
2019. aug. 14. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne a vitaminokra költs, hanem menj(etek) el kivizsgálásra. Nőgyógyász, vérvétel (pajzsmirigy, női és férfi nemi hormonok), terheléses cukormérés, párodnak sperma-vizsgálat stb.

Ha ezek alapján minden rendben, akkor elkezdhetsz a saját megnyugtatásodra vitamint szedni, de a baba nem attól lesz.

A folsav, D E vitamin mindig jól jön babatervezésnél, sokan isznak myo-inositolt, barátcserjét stb. De a legjobb ha minél hamarabb kiderül, hogy minden rendben van-e.

2019. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Wise tree naturals Termékenység csomag.
2019. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utóbbi válaszadó te hasznaltad/használod bevált? Vélemény?
2019. aug. 14. 22:31
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Egy év után érdemes egy kivizsgálás mindegyikőtöknek.Ne kísérletezzetek évekig.De simán lehet ,hogy mindent rendben találnak és 2 hónap múlva babás leszel, mert nem szentírás, hogy mindenki egy éven belül esik teherbe.A D vitamint még bevetheted, Magyarország lakosságának 70% D vitamin hiányos de egy vértesztből kiderül hogy nálatok van e ilyen hiányállapot.
2019. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De várok minden féle választ.
2019. aug. 14. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Ovuteszt, Inogolic, Folandrol, DVitamin


És kivizsgálás, minél előbb.

2019. aug. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

November óta próbálkozunk. Tegnap voltam éves rákszűrésen, ahol beszélgettünk erről is a dokival. Femibion 0-át és inofolic-ot javasolt és ha novemberig semmi, akkor teljes kivizsgálás.

Keresettek fel egy orvost, az a tuti.

2019. aug. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 khniki ***** válasza:
50%

Orvosi kivizsgálás előtt ajánlom a Vegatesztet. Természetgyógyászat és orvostudomány kombinálva, azonnal és fájdalommentesen kimutat minden problémát, Zsófi nagyon kedves, hozzáértő és azonnal ajánl kúrát is. Egy próbát megér! Nekem volt peteérésem, fél évig mégsem jött össze a baba. Elmentem ide, végigcsináltam a 3 hónapos kúrákat és a kontrollra már 9 hetesen mentem vissza. :)

35 hkm

2019. aug. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: bejött a statisztika, szerencséje volt.


Kérdező: ha nem akarsz időt pocsékolni, igazi orvoshoz menj, igazi meddőségi központba, igazi kivizsgálásra. Általános vérkép, hormonsor, spermiogram alap. Az ilyen jellegű problémákat nem lehet ránézésre megmondani valakiről.

2019. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egészséges táplálkozás, rendszeres mozgás (akár hosszabb séták, úszás) ovu teszt, GAL babaváró vitamin, közben úgyis esedékes a cito, akkor említsd meg a dokidnak és induljatok el a kivizsgálás okkal.

Sok szerencsét! ☺️🍀

2019. aug. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!