Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy éve próbálkozunk a babával...

Egy éve próbálkozunk a babával a férjemmel, sajnos sikertelenül. Már próbáltam mindenfélét, méhpempő, lycium, semmi nem segített! Tesztet még nem merek venni, annyi csalódáson vagyok túl. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Minden választ köszönök!
2012. jan. 20. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak orvos tudja kideríteni, ezer baj lehet, meg az is lehet, hogy semmi baj nincs.
2012. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltassátok ki magatokat, de csakis akkor, ha a görcsölés nélküli próbálkozást is bevetettétek. Nem kell semmilyen szer, jósteszt és hasonlók. Csak szeressétek egymást, ne babát gyártsatok. Ha itt lesz a megfelelő alkalom beköszönt a gyerek is.
2012. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Orvosnál már voltunk, idáig semmit nem talált, ami kizáró tényező lenne. Csak már nagyon el vagyok kenődve... :( Lehet, hogy ez a rágörcsölés az oka...
2012. jan. 20. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk most születik a baba.Azért érdekes ,mert a párom úgy tudta,hogy neki nem lehet.Mondjuk 7 év után jött össze.

Az az érdekes,hogy ez már másodszor ismétlődött meg az életem során.Az előző páromnak sem lehetett volna gyereke az orvosi szakvélemény szerint,én még is csintam neki.

Szuper spermám van,vagy csak szerencsénk volt.

Lehet,hogy egy termékenyebb hapsival kellene probálkoznod.

2012. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az orvostudományban sem tiszta minden, sok meddőnek kikiáltott nő terhes lesz és nem tudni az okot. A férjem spermáival minden oké. :) Így hát csak várok és reménykedem...
2012. jan. 20. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!