Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a megtermékeny...

Mennyi az esély a megtermékenyítésre, ha a férfi 1x meleg vízben fürdik?

Figyelt kérdés
Mindig zuhanyzik ,de tegnap fürdött. Nem volt forró a víz, de meleg volt. A ciklusom 12. napján tartok. Most olvastam, hogy nem tesz jót. Van még esély ebben a hónapban a babára ?
2008. nov. 14. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ÉN is ugy olvastam , hogy a hosszantarto melegviz tönkreteszi a spermiumokat , akár egy hétre is . De probálkozzatok szorgalmasan és akkor még lehet baba. Mikor van a peteérésed, nézed ovu teszttel ?
2008. nov. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeritem egy egyszeri meleg fürdő nem okoz problémát. Az én párom minden este nagyon meleg vízben fürdik, ráadásul sokáig ücsörög benne, mert olvasgat. Nemrég beszéltük, hogy felhagy vele, mert egy ideje próbálkozunk a babával, és nem jött össze. Most viszont itt virít a pozitív teszt!!! :)
2008. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
barátaink is 4 hónapig probálkoztak nem sikerült a baba, majd a fiu elment szaunába-asszony veszekedett vele- édes kibékülés..... aznap megfogant a kisbabájuk. :-)
2008. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!