Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a férfi nagyobb mérettel...

Ha a férfi nagyobb mérettel rendelkezik, akkor nagyobb az esély a terhességre?

Figyelt kérdés
Lehet hogy buta a kérdés, de kíváncsi lennék rá. Mivel így "mélyebbre" kerülnek a spermák.
2010. júl. 2. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A spermák ugyanakkora sebességgel indulnak útnak egy rövidebb szervből is, mint egy hosszabból. Szerintem nincs jelentősége, mert a két megteendő út között pár centi az eltérés, ami ebben az esetben nem számottevő. Pláne, hogy a méhszájig tud bemenni, és onnan útnak indítani, az meg nem kilométerekre van a hüvelybemenettől, csak centikre:)
2010. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja, de nekünk mindenesetre bevált a nagy méret.. :) Egyébként csak a spermák minőségén múlik, és a petesejten. Ugyanúgy eljutnak a helyükre, a méret ebben az esetben tényleg nem számít.
2010. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy számít! A spermiumok a hüvelyből már fel tudnak úszni. A hüvely amúgy alaphelyzetben kb. 8 centi hosszú, ott a méhnyak. A hüvely akkora méretet vesz fel, amekkora a pénisz, tehát nem kerül mélyebbre a sperma akkor sem, ha 12-15-20 centis péniszból érkezik, minden esetben ha "be van dugva" ejakulációkor, akkor a méhnyakra megy az anyag. Kivéve, ha a pénisz erektált állapotban rövidebb, mint a 8 centis hüvely, de szerintem ez nem túl gyakori... ;)))) Viszont mint mondtam, akkor is mindegy, mert a hüvely bármelyik részéből felúsznak a katonák. :))))
2010. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nalunk 2 szer is bevallt a nagy meret :))))
2010. júl. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!