Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vannak menstruaciós...

Miért vannak menstruaciós görcseim derék fajásom órák óta? Ciklusaim 32 nap körül vannak 11 nap múlva kellene csak megjönnie.

Figyelt kérdés
5 nappal 7 nappal és 10 nappal ezelőtt voltunk utoljára együtt .

2019. aug. 16. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Én is ugyanígy vagyok, ilyen hosszú ciklusokkal. Én figyelem magam és szerintem biztosan a pé miatt görcsölök.
2019. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van reggel óta. Nekem 5 napja volt peteérésem szóval nem attól.

31-32 napos ciklusaim vannak, 9 nap van a nem vártig.

2019. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is fondorlata rá de korábban volt tojás fehér folyasom azt gondoltam akkor volt . Így együtt is voltunk . 10 napja
2019. aug. 16. 14:40
 4/14 A kérdező kommentje:
Reménykedem ,hogy ez beágyazódás mindhármuknak 😊🙏🏻
2019. aug. 16. 14:41
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem kell minden hülyeséget észrevenni.
2019. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Görcsölök reggel óta ,hogy lehet ezt nem észrevenni ?

Értem ,hogy nem kell nagyon figyelni magadat de ha valami egyszer fáj akkor fáj . Hogy ne figyeljük ?

És persze ,hogy érdekel ... mégis mi ez mert ilyen még nem volt, hogy 11 nappal mestruáció előtt már görcsölök .

2019. aug. 16. 14:54
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Lehet még csak most van peteérésed. Hiszen írod, hogy 11 nap múlva kellene megjönnie. A luteális fázis általában 14 nap. A nyákot hiába figyeled, peteérés nélküli hónapban is előfordulhat. A beágyazódást meg kb 0,1% érzi meg. Csak minden kis szúrásra, fájdalomra felfigyelnek és amikor pozitív lesz a teszt, akkor meg rámondják, hogy ja biztos akkor ágyazódott be. Nagyon elterjedt fogalom itt a gyakorin, ahogy a spontán peteérés is(ilyen nem is létezik). Aki nagyon figyeli a testét, az mindent beágyazódásnak és terhességnek mond, de aki nem figyeli a testét, az kb meg sem érzi, hogy terhes az első pozi tesztig meg az első hányásig.
2019. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Én az első babámat nem terveztem, így egyáltalán nem is figyeltem magam. Arra emlékszem, hogy szombatra vártam a mensit és előtte 4 nappal, kedd délután ültem a munkahelyemen és erősebb mensis görcseim voltak néhány percig. Még gondoltam is, hogy hogy lehet az, hogy 4 nappal hamarabb fog megjönni? De aztán nem jött meg, még szombaton sem. :)
2019. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Azért még szurkolok magamnak remélem bármi is volt most nem fog megjönni a nemvárt . ☺️

Ugyanis most délután háromra elmúlt teljesen reggel keztem érezni majd egyre erősödött végül mostanra elmúlt ...

Azért biztos ami biztos lehet meg környékezem a párom ma este 😄🥳

2019. aug. 16. 18:48
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
PMS tünetek és a terhesség korai jelei ugyan azok.
2019. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!