Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki drogériában dolgozik, mit...

Aki drogériában dolgozik, mit gondol arról, aki terhességi tesztet vásárol?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés, de akárhányszor tesztet vásárolok, kellemetlenül érzem magam a pénztáros hölgyek előtt. Mással is van így vagy én kattantam meg?:D

2019. aug. 17. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
En óvszert nem szeretek venni inkább 😀
2019. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem dolgozok ott ,de nálam biztos arra gondolnak,hogy" ezek a mai fiatalok" pedig 25 vagyok kinézetre 15nek sem néznek 😂 tesztet vettem és a pénztáros nem mert rám nézni mert azt hihette egy újabb tini mama jelölt 😂
2019. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem semmit. Csak lehúzza a terméket, és annyi. Napjában többen is vásárolnak ilyeneket, nem hiszem, hogy különösebben érdekelné. :-)


Múltkor egy hüvelykúpról diskuráltam egy idősebb gyógyszertáros bácsival. Na, akkor én éreztem magam furán. :-D

2019. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es: ugyanez:D
2019. aug. 17. 20:35
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Évekig voltam DMben pénztáros. Hidd el, semmit nem gondolnak, észre se veszik, egyik áru olyan, mint a másik.


Amúgy mi két évig próbálkoztunk a babával, csomószor vettem egyszerre tampont meg tesztet. Na ha valami, az szánalmas :D de senkinek fel se tűnik, nyugi.

2019. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Senkit nem érdekel rajtad (és a családodon) kívül, hogy terhes vagy-e.
2019. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem észre sem veszik, csak a vonalkódokra koncentrálnak.
2019. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Konkrétan azt gondolja,hogy minél előbb munka vége legyen,és hazamehessen.
2019. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan azt amit arról aki sampont-dezodort-pelenkát-hajgumit stb. vásárol, szóval semmit.

De ha gondol is valamit... kit érdekel?!

Mi síkosítót szoktunk venni, a polc előtt megnézegetjük, kiválasztjuk, megbeszéljük.

Engem rohadtul nem érdekel ki mit gondol.

Egy ezer fős kis településen élünk, ha foglalkoznék vele ki mit gondol rólam, már bediliztem volna....

2019. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy "már megint felcsinálták."
2019. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!