Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik drogériában lehet...

Melyik drogériában lehet 10-es érzékenységű terhességi tesztet kapni? Mit ajánlotok? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Eddig 25-ösökkel próbálkoztam, mindegyik negatív. Viszont Closty-t szedtem (ebben a hónapban először), szóval esélyes a baba. 5 napja késik, korábban napra pontos volt. A 32. napon vagyok. Vagy így már teljesen lehetetlen?

2014. febr. 8. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A Rossmannben vettem Predictor Early-t, ez 10-es. A DM-ben viszont csak 25-ösöket találtam.
2014. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2014. febr. 8. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Nekem a nemvárt után 4 nappal pozitív lett vele.
2014. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, majd írd meg lett e baba! Nagyon drukkolok!!! :)
2014. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Naptár szerint most vagyok a 9. hétben, ultrahang szerint 10 hetesnek mérték a babát. Itthon vagyok még minimum 2-3 hétig mert bevérzett a méhlepény és feküdnöm kell. Nyugi neked is lehet még pozitív nekem a 4. nap reggelén is csak halvány volt a 2. csík, azóta pedig már a pici szíve is gyönyörűen ver :)

Szorítok, hogy neked is összejöjjön! :)

2014. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok!

Sajnos a tesztek nem tévedtek, sem az érzékenyek, sem az érzéketlenek :)

2014. febr. 10. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( Remélem legközelebb már összejön.
2014. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!