Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített már valakinek az...

Segített már valakinek az Inofolic a teherbeeséshez? Esetleg a partnernek a Folandrol ami ehhez kapható ha egész partnercsomagot vásárol?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék hallani,hátha segített már valakiknek.Régóta szeretnénk babát,és a nőgyógyászom ezt javasolta.Ciklusaim rendszeresek.

2017. márc. 19. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kitolta a ciklusom :( ott all a maradek es kozelebe nem megyek. 2 dobozzal majdnem megittam. Napi eggyel kezdtem aztan noveltem napi 2 tasakra ami az ajanlott. Eloszor 36 napos majd 47 napos ciklusom lett. Doki mondta h hagyjam ugy latszik nem nekem valo. Aztan most ez az elso mentes honap. Majd meglatjuk mi lesz :) 3 napom van nemvártig ha a normalis ciklusom nezzuk. Ha a peteeresem amit uh val kovettunk, akkor 4 nap.:) en szemely szerint nem ajanlom.:) ha gondolod elpostazom ami megmaradt
2017. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Sajnálom,hogy nem segített neked,úgy látszik tényleg nem mindenkinek való.Én most kezdtem pár napja,meglássuk mi lesz belőle.Egyelőre annyi észrevételem van belőle,hogy az arcom kipirosodott és viszket.Én olyan gyógyszert szedek évek óta,ami elvonja a folsavat a szervezetből,lehet azért is ajánlotta a dokim.Elvileg peteérésem rendszeresen van.Fél éve vagyunk rajta a babaprojekten,embertpróbálóak ezek a hónapok..

Párom is szedi a Folandrolt,ami ennek a párja férfiaknál.

2017. márc. 20. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapja próbàlkoztunk,mikor a dokim ajànlotta.Nekem azt mondta apa is abból igyon néha.Pont p.é. előtti napon kezdtem inni,napi 2 tasakot.A csoda 8 hetes most!:)Én ennek tudom be!
2017. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked! Nagyon örülök,hogy sikerült és boldog vagy :)) Én is nagyon bízom most,hogy ez segíteni fog.
2017. márc. 20. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Február 20.-án kezdtem inni az inofolicot a ciklusom 3. napján. Március 17.-én pozitív lett a tesztem.Azóta is iszom a napi 2 tasakot. 😊
2017. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked :))) És hány hónap próbálkozás után kezdted inni?
2017. márc. 29. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. :) A 4. próbálkozós hónapban.Én első körben megadtam az esélyt a spontán próbálkozásnak hátha, de az első 3 hónapban csak 1x volt peteérésem. Igazából én már célirányosan mentem a dokihoz megbeszélni hogy ezt akarom inni, mert sejtettem hogy vannak gondok a hormonok terén,és hát próba szerencse alapon úgy voltam vele hogy próbáljuk meg előszőr ezt, és ha így se sikerül akkor jöhetnek a gyógyszerek. Ahogy elkezdtem inni a 19. napon lett tüszőrepedésem. Éreztem is mert eléggé fájt. :) Aztán már nem jött meg, és tudtam hogy nem vagyok egyedül :)
2017. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
UH kimutatta januarban h nincs peteèrèsem, akkor kezdtem el inni az inofolicot a doktor javaslatàra. Nekem is kitolta a ciklusaimat 29-röl 40napra. Marcius közepèn uh-n mèg mindig nem volt èrett pete ezert fel írta a clostyt hogy majd az áprilisi menszikor (7-én) elkezdhetem. gondoltam az inofolicot abba is hagyom majd, mivel nincs jo hatással a ciklusomra.. Azota is várom, a menszesz sehol :D 22-ig azthittem megint kitolta a ciklust de tegnap és ma a teszt halvány pozi 2x is ;) szoval, a 3.inofolicos hónapban, késői peteérés lehetett. Ja és 1év próbálkozás :)
2017. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!