Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Terhességre...

Terhes lennék? Terhességre utaló jelek? Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi lennék a véleményetekre. Szerintetek lehetek terhes?

4. napja késik a menstruációm, érzékenyek, kissé duzzadtak a melleim és fájnak is. Nagyon türelmetlen, ingerlékeny vagyok, fáj a derekam és olykor - olykor fájdogál a hasam is, pont úgy, mint mielőtt meg szokott jönni.

A párommal két nappal a peteérésem előtt voltunk együtt, szóval az időzítés jó volt. Bár nem szándékosan, csak véletlenül. Ha baba lenne, nyilván megtartanánk, mégis olyan furcsa ezt elképzelni.

Sajnos terhességi tesztet nem tudtam még csinálni, nem tudtam venni, mert a hosszú hétvége miatt minden bolt zárva van. Kis városban élek, itt nem olyan egyszerű ilyenkor beszerezni, mint pl. Budapesten.

Legkorábban szerdán tudok venni, sajnos addig várnom kell.


2019. aug. 18. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy, de az is lehet, hogy meg fog jönni, csak késik.
2019. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én elszaladnék az ügyeletes gyógyszertárba és ott vennék tesztet :)
2019. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én se tudnám/tudtam kivárni. :D

Nekem jobban fájt a mellem mint mensi előtt és igen a görcsölés is volt, de szúrkálósan ami fura volt. Jah és peteéréskor is éreztem ezeket, viszont amikor összejött nem múltak el a fájások, az is gyanús volt.


A nem várt menzesz elmaradása után 2 nappal teszteltem. Pozitív lett reggel egy olcsóbb teszttel. Elszaladtam egy dràgábbért is, hogy biztos legyek. Természetesen az is kimutatta.


Szerintem keress rá a neten hogy hol van non stop gyógyszertár. De még ma menj el, mert holnap holnap után ők is rövid nyitvatartással dolgoznak.

2019. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első hozzászóló!


Olvastam több helyen is, hogy a 20-30 éves korú nőknek is, csak 33%-a esik teherbe egy éven belül.

2019. aug. 18. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyen starisztika nincs.

Havonta van 33 százalék esélyed. Egy éven belül 90 százalék teherbe esik.


Azt meg, hogy terhes vagy-e csak egy teszt tudja megmondani.

2019. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De könyörgöm, az a kis falu, ahol élsz csak közel van valami nagyobb városhoz, falhoz, ahol pl.holnap nyitva van gyógyszertár, még ha csak ügyeletben is.

Holnap elkoccolsz és veszel egy tesztet, hisz úgysem dolgozol az ünnep miatt. Minek várnál szerdáig?

2019. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért ne várhat a szerdáig? 🤷‍♀️ De amúgy igen lehet egyszerűbb lenne egy ügyeletes gyógyszertár keresni. Nekem kicsit rendszertelen menzeszem volt ezért csak 7. nap késésnél teszteltem :D nekem 2 dolog volt furcsa állandó menzesz szerű görcsök és egyre jobban fájtak a melleim estére már majdnem sírtam, és nem értettem hogy miért nem akar már megjönni. Aztán teszteltem 😊 voltak pluszban még más tünetek is de azt mind kimagyaráztam, pl a puffadás, alig bírtam ki kellni az álmoságtól az ágyból és volt hogy rosszul lettem.

35 hkm

2019. aug. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ügyeletes gyógyszertárban szereztem tesztet, ahogy írtátok. Megcsináltam, két csíkos! 😊 😧

2019. aug. 20. 08:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Atya úr Isten! Gratulálok! :) Szorítottam nagyon.
2019. aug. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :))
2019. aug. 22. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!