Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges még a terhesség?

Lehetséges még a terhesség?

Figyelt kérdés

Múlthónapban voltunk együtt a férjemmel,el is ment bennem.

Azutan 2nappal volt az ovum.

Ebben a hónapban nem jött meg és késik,ennek ellenére annyira halvány a 2.csík a teszten hogy alig lehet látni.

Csak x-epilem volt itthon,nem tudom melyik teszt az érzékeny és a jobb.

Tüneteim vannak,mint az első gyermeknél,hányinger,aluszékonyság,fáradtság,hasam alja görcsöl.

Lehetséges később volt beágyazódás?Szerintetek lehet még belőle baba?

Nekem mindig időben jön meg.



2019. aug. 19. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az X epil elég halványan mutatja, ha baba van, szerintem terhes vagy. Ovu előtt két nappal jó időzítés!
2019. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetséges még, amíg meg nem jön. Egyébként az x-epil az egyik leggyengébb teszt.🤞🤞
2019. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem tudom,melyik tesztet érdemesebb venni vagy hogy melyik a legérzékenyebb,nem vagyok nagy tesztelős.


2016-ban utoljára,hogy teszteltem x-epillel,de az kisebb volt és egyből kimutatta a 2csìkot erősen.

Szerencsére sikerült ovu elött 2nappal ehyütt lenni. :)


Igen eddig nem jött meg,pedig már meg kellett volna jönnie,minden hónapban időben jön meg,de nem értettem hogy most még is nagyon halvány a 2.csík.

2019. aug. 19. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Megtudod mutatni? 🙂
2019. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Facelle vagy Predictor early erzekenyebbek. Mennyire halvány az x epil? Kepet tudsz mutatni?
2019. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mar megmutatni,mert azt hittem hogy az negativ es kidobtam.🙈
2019. aug. 19. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!