Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt, mert nem...

Ovulációs teszt, mert nem érzem mikor van peteeresem. Más is volt így?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom javaslatára vettünk két doboz (8db) ovulációs tesztet, mert fogalmam sincs, mikor van a peteéresem, ugyanis semmi tünetem nem szokott lenni olyankor. De tényleg semmi, se hasszurkalas, se folyás, se semmi ami arra utalna. Más is van így? Sikerült a baba úgy, hogy használtatok az ovulációs tesztet?

2019. aug. 18. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem volt tunetem, sot, amit tunetnek hittem, az sem ovulaciokor volt, mint kiderult utolog az LH teszt hasznalata soran.

Sikerult a baba teszttel es teszt nelkul is.

2019. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi tünetem, ovulációs teszt sosem lett pozitív és a vérvételből kiderült, hogy nincs peteérésem. Volt több inszemem és lombikon és sosem éreztem utána sem a peteérést, amikor pedig már volt. Szerintem, ha a hormonjaid jók, akkor ha 2-3 naponta együtt vagytok, akkor nem téveszthetitek el és előbb-utóbb összejön. Az ovulációs teszt szerintem tök nagy stresszfaktor. Állandóan azt lesed, ahhoz lövöd be az együttlétet, ahelxett, hogy csak együtt lennétek.
2019. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Fél éve próbálkozunk, de nem jött eddig össze. Voltunk már kivizsgáltatni magunkat a férjemmel és mind a ketten teljesen egészségesek vagyunk. Nekem is van peteeresem, plusz még szedek Clostybegyt is, meg folsavat egy ideje.

Szóval nekünk pont az kell, hogy tudjuk mikor van a peteéresem, hogy jókor legyünk együtt (tudom, ez így elég gázbak tűnik, de ez van sajna).

2019. aug. 18. 21:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk az első ovutesztes hónapban összejött a baba, akkor már két éve próbálkoztunk. Előtte sosem volt ovu-tünetem, akkor vettem észre először magamon, mert akkor már tudtam, hogy ezt jelzi. Amúgy 3-4 nappal később volt, mint amit az applikációk számolnak. Ezért nem jött össze ilyen sokáig.
2019. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkodom már, hogy rosszkor vagyunk együtt, mert azért nekem aggasztó ez a fél év sikertelenség is úgy, hogy egyikőnkkel sincs baj szerencsére. Örülök, hogy van akinek segített az ovulációs teszt 😊.
2019. aug. 18. 22:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi jelent a "minden" ki lett vizsgálva?
2019. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Meg csak fel eve es mar kivizsgaltattatok magatokat sot Clostybegyt szedsz?!

Szerintem legy egy kicsit turelmesebb

2019. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nimcs probléma, akkor minek a clostilbegyt?

Pajzsmirigy, pcos, ir, mellékvese betegség kizárva? Mert ha ezek kivannak, akkor ki lehet jelenteni, hogy minden oké.

2019. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Voltam nagylaboron, cukorterhelésen, a verkepem és a hormonszintjeim is tökéletesek. Nincs inzulinrezisztencia, se pajzsmirigy probléma, se vese se máj probléma. Minden értekem teljesen tökéletes. A nőgyógyászom kérte ezeket a vizsgálatokat és ő írta fel természetesen a clostybegyt is. Nincs PCOS-em sem, és van peteeresem.

És mivel nálam minden rendben volt ezért ment el a férjem is sperma vizsgálatra, ahol a doki szerint tökéletes volt a minta. Egyébként azért kezdődtek a kivizsgálások, mert pont aktuális volt a méhnyakrák szűrésem és ott említettem meg a dokinak, hogy mióta nem jön össze a baba és ő pedig mondta, hogy menjek el ezekre a vizsgálatokra, hogy meglassuk, nincs-e valami gond.

2019. aug. 19. 10:47
 10/12 A kérdező kommentje:

És az ovulációs teszt sem az én ötletem, orvos javaslatára kezdtük el használni.

Egyébként köszönöm az érdemi válaszokat és mivel most válaszoltam azoknak is, akik szerint türelmetlen vagyok, innentől azon személyek válaszaival foglalkozom csak, akik a kérdésre válaszolnak.

2019. aug. 19. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!