Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens tünetek jelezhetnek...

Premens tünetek jelezhetnek beágyazódást?

Figyelt kérdés

6 napom van még a nemvártig... De ma olyan szinten érzem, hogy most azonnal megfog jönni, hogy 5 percenként rohangálok a wcre megnézni, hogy nem-e vérzem🙄

Lehetséges, hogy a beágyazódást érzem? Menzesz előtt egy héttel még soha nem éreztem ilyet...



2019. aug. 19. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Menzesz előtt egy héttel még soha nem éreztem ilyet...


Hát most valószínűleg érzel. Tudod, a hormonok ilyenek. Attól hogy eddig nem érezted, most valami miatt érezheted.

2019. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én van úgy hogy 2 héttel előtte is érzem hogy készűlődik a szervezetem. Vard ki az időt utána tesztelgess.
2019. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Hasonlóan vagyok én is. A peteérést nézve holnap, a naptár szerint péntekre nem várom.

De már előző péntek óta fáj a hasam, szúr, ugyanúgy elojottek a pattanások. De ahányszor szaladok a mosdóba, hogy megjött, átlátszó vizes folyasom van ami még előtte sosem volt.es a mellem már ilyenkor nem szokott fájni, el is múlt de tegnap óta újra fáj. Szóval nálam a héten bármi lehet.

2019. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!