Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez terhesség? Együtt...

Lehet ez terhesség? Együtt voltunk a párommal ovulációkor nem védekeztünk mert szeretnénk babát. Többi lent. :

Figyelt kérdés
15.-n kellett volna megjönnie ehelyett 10-14 között iszonyat görcsökkel elkezdtem "menstruálni" inkább barnázásnak mondanám mint vérzésnek.Azóta durva hangulatingadozás, hasfeszülés mellérzékenység van.Soha nem szokott előbb jönni inkább 1-2 napot csúszik a menstruációm.Érdemes tesztet csinálnom ha igen mikor?

2019. aug. 19. 18:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is csak nekem 5 napot késett és 5-e helyett 10-én jött meg. Tesztet csináltam a 3.napi késésnél negatív volt viszont így utólag erre nem kellett volna adnom,mert ciklus végén voltunk együtt és lehet, hogy még nem mutatott semmit,mert meg sem történt a beágyazódás. Egyébként a kislányomnál is 1 hét után mutatta csak a legérzékenyebb teszt, amikor elmaradt.Én egyáltalán nem görcsöltem meg sem éreztem, hogy megjön,de nekem is csak ilyen barnázás volt. Tegnap este óta folyamatosan feszül a mellem kicsit émelygek és hőhullámaim vannak. Az első terhességemnél is ezek voltak a tünetek. Holnap tesztelek,mert ma nem tudok. Az eszem azt mondja, hogy nem lehet,de valahogy érzem hogy valami nem stimmel. Lehet ez akár egy hormonális zavar is, nemcsak terhesség. Nyugodtan csinálhatsz már tesztet. Én is fogok.
2019. aug. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szorítok neked hogy sikerüljön!A dolgokhoz ma reggeltől hozzátársult az azonnal kidobom a taccsot szerű hányinger amin segített egy pár órán át a hideg tej..Tesztelni elég nehéz mert kb 2óránként wc-re kell mennem éjszaka is. :(
2019. aug. 20. 12:17
 13/20 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2019. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet (Clearblue digitális)csak ez a fajta volt itthon ami bemondta az unalmast,így vettem egy egyszerűbb fajtát ma úgyhogy holnap reggel tesztelek újra.
2019. aug. 21. 21:23
 15/20 anonim ***** válasza:
Varjuk!
2019. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy újra barnázom, egyenlőre csak a wc papiron látszik.Igy most már fogalmam sincs hogy mi lehet..Dokihoz egy hónap mire időpontot kapok. :(
2019. aug. 22. 07:06
 17/20 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Nagyon halvány pozitív lett éppen, hogy csak látszott valami. Orvos szerint elindult valami,de vége lett. Kitisztultam szerencsére nem volt szükség semmilyen beavatkozásra. Lelkileg szerencsére nem viselt meg annyira,mert már ez a 3. alkalom, viszont van egy fél éves kislányom és,ha csak ő marad így is jó. :)


Kíváncsi vagyok mi lesz nálad. Akut problémával fogadniuk kellene. Ne várj vele ilyen sokat.

2019. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
41%

Barátnőm egy hétig barnázott

Most 8 hónapos terhes

2019. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet 23.-n negatív.A barnázás elmúlt,doki holnap fogad csak.Hasfájás,rossz közérzet, gyengeség megmaradt.
2019. aug. 26. 16:40
 20/20 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Mit mondott?
2019. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!