Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovulációkor terhesség esélye...

Ovulációkor terhesség esélye mennyi?

Figyelt kérdés

Napra pontosan mindig 28napos a ciklusom, naptár szerint 7-től 14-ig volt magas a termékenység, 12-én ovuláció.

7,9,11,12,14 én voltunk együtt a párommal mivel babát tervezünk már egy jó ideje de sajnos még nem sikerült. Mekkora lehet az esélye, hogy sikerült most? A nem vártnak 26-án lenne az ideje. Érdemes venni egy szuper érzékeny tesztet, ami előtte 1-2 nappal kitudja mutatni a terhességet? Ha igen akkor abból melyiket ajánlanátok? Egyre jobban izgulok 😏24/L

Köszönöm szépen a válaszokat.



2018. febr. 18. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten egészségesek vagytok 25% az esély minden hónapban.
2018. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne tesztelj a nem vart elott, mert le fog lombozni, ha negativat latsz. ( ami olyankor meg siman lehet teves negativ is). vard meg a nem vart napjat, es ha mar meg van az 1 napos keses, akkor azon a napon reggel csinalj tesztet az 1. pisibol. en azt javaslom, vizeletsugaras tesztet vegyel, ne martogatost, szerintem az utobbi tobbszor ad falsch eredmenyt, vagy jobban ra lehet kepzelni egy nem letezo halvany csikot is sajnos. szoritok nektek , probalj ne idegeskedni ( konnyu mondani, tudom), es ha most nem is jonne ossze , akkor a jovoben is egesz honapban szeretni egymast, fuggetlenul a naptar termekeny napjaitol, ha erted, mire gondolok... :)
2018. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, értem csak ezek voltak a kiemelt időpontok :) ;)

Másfél éve próbálkozunk s már kezdek kicsit türelmetlen lenni. 2-t terveztünk de hát már az első is elég nehezen akar összejönni :(

2018. febr. 18. 20:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig a naptárt néztem és az alapján csináltuk mindent, kényszerből... egy éve próbálkoztunk, teljesen fel adtam.. utána egyszer csak meglepődtem hogy nem jött meg.. :) már 13 hetes vagyok és abszolút nem akkor fogant, amikor a naptár szerint ovulaciom volt. :) szerintem ti se a naptárra hagyatkozzatok
2018. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget :)

Igazából minden 2. vagy 3. nap csináljuk hacsak nem dolgozok egymás után 4 éjszakát

:D nem csak a leendő baba miatt hanem amúgy is. Csak már nagyon szeretnénk és kezdek azon aggódni, hogy esetleg valami baj van velem :/

2018. febr. 18. 20:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Éjszaka is dolgozol? Szerintem akkor ezen is változtatni kellene :) mert most sem jó, ha teherbe esel meg főleg nem
2018. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kb. 25-30% az esély minden ciklusban.

Másfél év után már kivizsgálásra kellene mennetek.

2018. febr. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A munkahelyemen nem szándékoztatok változtatni mert szeretem. :)

Na most a kivizsgálás gondolatától is írtózik a párom tehát megállapodtunk abban, hogy ha fél éven belül nem sikerül akkor dokihoz fordulunk.

2018. febr. 19. 07:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg elengedni pár hónapot. Ne nézz naptárat, ne tesztelgess, találj valami más célt :D Nem kell a babatémát feladni, csupán kell egy mostani cél amire tudsz koncentrálni.


Én kétszer voltam terhes, első alkalommal sajnos missed ab lett, de 5 év próbálkozás után akkor sikerült, mikor kitaláltuk repülővel utazunk nyaralni. Soha nem repültem és nagyon vártam. Kövi ciklusban terhes is maradtam.


Második alkalommal a kivizsgálások végre jó irányban zajlottak, kiderült az IR problémám, teljesen boldog voltam, kaptam gyógyszert, és diétáztam és örültem, hogy végre fogyok és ez teljesen lekötött, főleg, hogy tudtam könnyebben jön majd a baba jó pár kiló minusszal :D Erre 3. hónapban terhes maradtam nagy meglepetésemre.


Nyilván nem várt napja körül minden alkalommal bennem volt a remény, de nem a babatéma volt az első és volt más célom is :)



Két ismerősömnek is akkro jött mikor nem görcsöltek rá. Az egyiknek pont lombikra volt időpontjuk, és még a nagoyn várt időpont előtt terhes maradt :D


A másik szintén nem görcsölt rá tervezték, hogy talán inszem, és terhes lett :)


Szóval szerintem sokat számít ez a közhelyes állítás, hogy ne görcsöljön rá az ember.


Ami csupán annyit jelent, valami elérhető új cél kitűzése és az arra való összpontosítás.

És e mellé annak a gondolatnak a beiktatása, hogy na majd utána babázunk, utána megyünk vizsgálatra, vagy utána tuti sikerülni fog.


Bocsánat, hogy hosszú lettem, csak szívügyem, a babatéma, mert mi is 7 évet vártunk a kis csodánkra:( :)


Picit engedni tudsz és újratervezni a dolgokat, hidd el sikerülni fog :)


És amint tudsz egy egy kivizsgálás nem ártana, legalább a vérvételesek. Akár magán úton is, aminek aznap megvan az eredménye.


Hajrá!

2018. febr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ha most sem jön össze akkor megpróbálom elengedni de nagyon nehéz :/:) még 7 nap van a nem vártig 🤔 bár nem bírtam ki és vettem egy nagyon érzékeny tesztet meg további 2db 25mlU 🙄😊😮
2018. febr. 19. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!