Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív?

Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Elsőre rápisilős volt össze is folyt és két csík jelent meg egyből

Később újra rá néztem de már eltűnt

Majd próbáltam újra pisilni de akkor bele mártósan és negatív lett egyből szépen azthiszem de mintha látnék valamit.

Ez a fajra suresing és mindkét verzióban használható rápisilős vagy mártós.

8 nap van nem vártig de nem bírtam várni :) 2-3 napja érzékenyek a melleim más tünet nem nagyon van ..

Szerintetek lehet reménykednem?

Ti láttok második csíkot ?



2019. aug. 20. 09:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Totál negatív. De 8 nappal előtte nem is lesz pozitív.
2019. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Én is csak megerősíteni tudom az előttem válaszolókat: nagyon-nagyon korán teszteltél. Nem értem mért nem lehet kivárni az adott időt. Ennek így semmi értelme. Negatív egyértelműen.
2019. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Én úgy gondolom ha valaki kérdez itt és nem tudok normalis emberhez méltó választ adni nem is írok semmit . Az ilyen embereket sajnálni tudom de meg azt sem néha

Elfogadom ha nem láttok pozitív tesztet én sem vagyok benne biztis hogy azt látom amit szeretnek látni

De nincs ott

Látok valamit igen csak és színes de simán lehet száradnak csík a kep nem adja vissza anyira halvány hogy nagyon így betudom száradnak csiknak ahogy mindenki látja

Várok pár napot és tesztelek .

Magnézium jó otlet :) ki próbálom

Sex már megvolt ma reggel is

Az illetőnek valószínű még nem volt benne része ezért ilyen ingerült :)

Köszönöm a válaszokat

Szép napot

Még jelentkezem

2019. aug. 20. 11:34
 14/23 anonim ***** válasza:
22%

Majd ha normális kérdést tudsz feltenni, akkor gyere vissza.


Jah, ha akkor tesztelnél, amikor kell, akkor nem kellene itt kérdezősködni.


Ne gyere a hírekkel, SENKIt nem érdekel. Mesélj a férjednek vagy a barátnődnek. Ez nem léleksimogató oldal.

2019. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó. Ha téged zavarnak az ilyen kérdések, akkor mi a bú bánatnak jársz ide válaszolgatni? Miért nem nézelődsz mondjuk az egészség vagy a szülés témakörben?

Megmondom hogy miért: Mert erre izgulsz, és várod, hogy egy ilyen kérdést feltegyenek hogy jöhess oltogatni, okoskodni.

SENKIT nem érdekel hogy téged nem érdekel a folytatás.. Engem spec.igen, úgyhogy menj a stresszes vagyok, mit csináljak csoportba, olts le mindenkit, hátha megnyugszol. Vagy ugorj egyet egy hideg vizü medencébe és hűtsd le magad.


Kérdező, engem érdekel a folytatás, és mivel ez az oldal erre valò, hogy kérdéseket tegyen fel az ember, így egy percig se érezd magad rosszul, amiért feltettél egy ilyen tesztet kérdéssel ide. 😉

2019. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
Engem is érdekel :)
2019. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
Engem is.😉 Tudnék mit írni, de kitörlik akkor is, ha kipontozom. 😀
2019. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 es teszten halványan látom,a 2.teszten semmi.
2019. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem bá 7# válaszolt. Annyi bugyuta kérdés van itt fent hogy nem csoda ha az ember csípősen szól oda. A korai tesztelésnel és egyértelműen negatív mutogatásanal már csak az a jobb mikor valaki kiírja hogy két nappal ezelőtt volt együtt a párjával de már sajog a cicije és érzékeny a szagokra...

Minden esetre egy negatív hozzászólást is lehet normális hangnemben közölni.

Kedves kérdező teljesen felesleges volt a nem várt előtt 8 nappal tesztelni megértem hogy türelmetlen ilyenkor az ember. Mi 3 hónapja próbálkozunk a 2. babával. Nem várt előtt két nappal teszteltem negatívat. Most nem várt után vagyok 3 nappal meg nem csináltam másikat, várok. Nálam előfordult hogy a védekezés nélküli szex úgy felborította a ciklusom hogy 10 napot késett... Hétvégeig várok neked is ezt tanácsolom. Türelem és ne stresszelj rá.

Drukkolok!

2019. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a szépen megfogalmazott nem gúnyos vagy stresszes üzeneteket :)

Köszönöm a drukkolásokat és viszont drukkolok !

Mi lassan egy éve próbálkozunk és nagyon ra voltam álva a baba témára majd igen próbáltam lazítani . Elmúlt pár hónapban sikerült is

De valamiért most megint újra ... nem tesztelek most egész jovohet közepéig legalább . Jovohet hétvégén megyünk párommal nyaralni előtte tesztelek és remelem egy jó meglepetésben részesíthetem majd a nyaralason :)

Már el is képzelem néha hogy hogyan mondom el neki .

Szurkolok mindenkinek nagyon sok sikert kívánok !

Minden jót !

És még jelentkezem ;)

2019. aug. 22. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!