Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefekudtem egy lannyal gumi...

Lefekudtem egy lannyal gumi nélkül de előtte 7-9 órával elszívtam egy füves cigit és az előtte levő 5-6 napban mindennap fuveztem meg cigiztem Teherbe eshet így? Tudom hogy hülyeség volt gumi nelkul

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő teherbe eshet, te meg elkaphattál bármit. Sok sikert!
2019. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Fű, mint fogamzásgátló. Ilyet még nem hallottam.
2019. febr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet mind a kettőtökbe került egy apró élet ami előtte nem volt ott.

Neki egy magzat, neked egy vírusos vagy bakteriális fertőzés.

2019. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogamzásgátlási módszer nllkül dugtatok, nyilván ő lehet terhes, neked meg lehet nemi betegséged is akár!

De h jön ide a füvezés?

Most azon aggódsz h retardált lesz e a gyerek?!

2019. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
😂 Szerencsétlen. A fű mellett már a gondolkodás sem megy? Akkor nem neked való. Füveztem vagy 10 évig de sosem csináltam ilyen marhaságokat... Az a baj, hogy ilyen hülyék füveznek meg cigiznek akik azt gondolják majd attól nem működnek a katonák. Jót nevettem, köszi. Remélem csak poén kérdés.
2019. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Lehet terhes természetesen.

#5ös Egyébként attól hogy valaki füvezik, cigizik és buta kérdéseket tesz fel még nem lesz féreg.Vannak 100x rosszabb emberek szóval inkább ne válaszolj a kérdésre ha nem tudsz normálisan...

2019. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
8: kihat a spermákra, nyilván de fogamzásgátlóként ahogy emberünk a kérdésben reméli nem működik! Attól még, hogy jól betépett és cigizgetett, még simán teherbeejthet egy lányt. Mellesleg abban igaza van a 7-esnek, hogy ettől ezerszer rosszabb emberek is vannak, a kérdező szimplán zöldfülű de nem egy “féreg”.
2019. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!