Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is volt a facelle...

Másnak is volt a facelle teszt nemvárt napján délután ilyen erős pozitív?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 22. 14:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert nem a korábbi terhességeimnél ilyenkor még igen halvány volt. Most vagyok kb.a 14. napon peteérést követően :) Esetleg akinek ugyanilyen erős volt ott egy vagy két baba lett? :)
2019. aug. 22. 14:20
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy hány gyerek van nem fogja befolyásolni a csík erősségét, az viszont előfodrulhat, hogy a baba korábban készült mint a középidő és azért ennyire erős már most is. Gratulálok egyébként! :)
2019. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Milyen jó ilyen szép erős pozitív tesztet látni ❤️
2019. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj ne is mondjátok, el sm hiszem :) 40 éves vagyok és nagyon vártuk már, igazi szerelembaba :) Remélem egészséges lesz és minden rendben lesz!
2019. aug. 22. 14:57
 5/9 khniki ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 4 nappal lett halvány pozitív 10-es teszttel, a nemvárt napján pedig már délután is egyforma erősségű volt a 2 csík a 25-ösön.
2019. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első kettő gyermekemmel nemvárt napján ilyen erős volt, most ikrekkel a nemvárt napján full negatív, rá három napra extra halvány,s 1 hétre a nemvárt után lett ilyen erős!
2019. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Gratulálok!

Hányadik hónapban jött össze?

2019. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! Május óta próbálkozunk "élesben"' ez a 4. ciklus :)
2019. aug. 22. 17:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 40 voltam mikor teherbe estem nekem is ilyen erős volt pont a tegnap voltam genetikai vizsgálaton és minden rendben találtak az uh csak még a véreredményt várom . Minden rendbe lesz nálad is
2019. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!