Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció - pozitív hcg...

Menstruáció - pozitív hcg teszt. Akkor most?

Figyelt kérdés

Van egy egy éves kislányom, úgy gondoljuk, jöhet a tesó.

39.cn-on volt pozitív az LH teszt (szoptatok még), eszerint is voltunk együtt. Majd 12 nappal ezelőtt is legutóbb. A nem várt mensi előtt 1 nappal csináltam egy tesztet, ami negatív volt, majd még is jött rendesen, elég erősen. Viszont a színe nem olyan, mint szokott, inkább hol piros, hol rózsaszín. Ez a 6.nap,de már nagyon enyhe, holnapra szerintem el is múlik.

Viszont eléggé kellemetlen kezd lenni a szoptatás, így csináltam ma délelőtt egy tesztet, ami halvány pozitív lett.

Na most az én tudásomat ez a helyzet kicsit felülmúlja. Nyilván fogok majd még tesztet csinálni pár nap múlva, de ez most elég nagy kérdőjel bennem.

Volt valaki hasonló helyzetben?



2019. aug. 24. 12:34
 1/9 A kérdező kommentje:

Itt a teszt :

[link]

2019. aug. 24. 12:37
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem -ha baba van es erosodik - a 12 nappal ezelőttiből foganhatott.
2019. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ugyanez volt majdnem szóról szóra, kémiai terhesség volt.Neked ne az legyen!😊
2019. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy csak kémiai volt :(

Én egy méhen kívülitől jobban parázok. Ha csak kémiai, azt túlélem. :)

2019. aug. 24. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kémiai.

Ez a teszt one step? Mert az vacak, vegyél egy facellet pl. és pár nap múlva ismételd meg.

2019. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Majd megnézem egy predictorral hétfőn :)
2019. aug. 24. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó minőségű :)
2019. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megint ki az a degenerált aki lepontozgat...leírtam, hogy kémiai terhességem volt.Ebbe miért kell belekötni...hihetetlen milyen emberek vannak.
2019. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én dobtam mindenkinek a zöld kezet. Még mindig divat a lepontozgatás néhány embernek. Sajnálom.
2019. aug. 24. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!