Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális lehet, hogy ebben a...

Normális lehet, hogy ebben a hónapban ovukor szurkálás, minden megvolt, pozitív ovu teszt is, viszont nyák nem volt?

Figyelt kérdés
Pedig mindig van ovulációkor bő folyasom.És most semmi nem volt pedig úgy néz ki az ovu megvolt.Babát szeretnék,próbálkoztunk is csak félek,hogy esetleg ez miatt mégsem sikerült :(
2019. aug. 16. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek van nyák peteéréskor. Nekem sem volt amikor terhes lettem abban a hónapban, előtte meg 2 honapban is.
2019. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, mert abban a ciklusban mikor terhes lettem nekem is elmaradt az ovus nyák, deég a progiszintem is alacsonyka volt 21.napon, a hőgörgém sem nagyon mutatott semmit xD


De alapvetően nem feltétele az ovunak a nyák, csak inkább gyakori, hogy kíséri.

2019. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!