Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen jelei voltak amikor...

Milyen jelei voltak amikor terhes lettél?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem jött meg a menstruációm. Milyen jeleket szeretnél hallani?
2019. aug. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Mindkét gyerekemnél ugyanolyan kisebb görcseim voltak, mintha meg akarna jönni menzeszem, csak nem jött meg. Az émelygés, puffadás meg mellváltozás csak kb. egy-két hét késés után kezdődött. Egyébként eléggé figyeltem magam (az elsővel 3, a másodikkal 8 hónapot "próbálkoztunk"), és amikor meg voltam róla győződve, hogy na most ez a szurka vagy farkasétvágy vagy pláne késés vagy kevesebb vagy több vagy közti vérzés - ugyanis persze jól megbolondult a drukktól - tuti attól van, akkor nem voltam terhes. Szóval tünetekre tényleg nem érdemes alapozni, mert pont ugyanazok.
2019. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt PMS tünetem, csak megjött. Nekem előtte borzasztó hisztis voltam, és fájt a cicim. Fura volt, de az is lehet csak bebeszéltem magamnak, mert szerettük volna, de már nem fog kiderülni, mert tényleg terhes voltam/vagyok :)
2019. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan tudtam az ovu idejét, trsztelzem és hőgörbét vezettem 6nappal nem várt előtt este rosszul voltam, szédültem, ekkor még nem gyanakodtam, másnap ebéd után nagyon megszédültem, soha nem volt ilyen, hazafeleeg furán kezdett fájni a hasam, köldök alatt éreztem csak a méhemet, máskor mensi elött egész alhasam fájt, na ez volt fura így este csináltam egy tesztet ami naaagyon halvány pozi lett. Mábsaptól émelyegtem egész nap kb a terhesség feléig. kb aránylag szép látható, de még nem erős tesztem nemvárt napján lett.
2019. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem barnáztam előtte és nagyon fáradt voltam.
2019. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem jön meg a menstruácio,teszt pozitiv,rutinvizsgálatramész nődokihoz ott erül ki,valakinek semmi tünet,valakinek has puffad,mel nő,mell érzékeny
2021. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!