Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki úgy, hogy a...

Volt már valaki úgy, hogy a Trimeszter vitamintól kb össze-vissza menstruált?

Figyelt kérdés
Amióta szedem a trimeszter1-et, az eddigi 29 napos ciklusom lerövidült és 3 5 nappal előbb megjött. Tegnap jött meg a 2. menstruációm, mióta szedem. Olyan szinten fajt a hasam, hogy egyszerre ültem a wc-n es fogtam a vödröt, mert a fájdalomtól egyenesen hanyingerem volt. Soha igy meg nem voltam. Vérzés azóta sincs kb, csak ilyen rozsaszin barnas cucc, de annyira kevés, hogy szinte semmi. Ezt csinálhatja a trimeszter? Nem tervezem tovabb szedni.
2019. aug. 25. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
A trimeszter az egy vitamin, semmi ilyet nem tud csinálni.
2019. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Tévedés, nagyon sokan ezt tapasztalták a szedés mellett.
2019. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem kitolta a ciklusomat.
2019. aug. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vitamin szedés óta a 2. Vérzés volt elég semmilyen... Fájdalmam nem volt, csak a menstruációm volt nagyon kevés meg inkább barnás. Fogalmam sincs, hogy ez a vitamintól lehet-e...
2019. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért csinálj egy tesztet. De maga a "próbálkozás" stressze is, meg egy új vitamin is boríthat a hormonális egyensúlyon, ami okozhatja simán, hogy több-kevesebb vagy görcsösebb lesz a menzesz és meghülyül a ciklus. Pl. C-vitamin kitolhatja, mert erősíti az érfalakat, az E-vitamintól vastagabb lesz a méhnyálkahártya, ha van benne jód, az hat a pajzsmirigyre, a vasszint sem mindegy vérzésnél... És hát minden egyéni érzékenységtől függ.
2019. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintetek ilyen ciklusoknal mikor erdemes elkezdeni az ovu teszteket? Gondolkodom, higy kipróbálom igy a 3. Sikertelen honap utan.
2019. aug. 26. 12:37
 7/9 anonim ***** válasza:
10 naptól
2019. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmit nem zavar bele a cikkusomba, olyan amilyen mindig is volt.


25N

2019. aug. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban kezdtem el szedni. Írok ha én is tapasztalok valamit.
2019. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!