Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetesen, reggel enyhe...

6 hetesen, reggel enyhe barnazással menjek dokihoz?

Figyelt kérdés

Ma reggel úgy keltem, hogy nagyon enyhe barna folyásom volt. Hozzá kell tennem, este sokat sétáltam lefekvés előtt. A nődokimat felhívtam, azt mondta pihenjek és nezzuk meg mi lesz később, ugyanis nincsenek gorcseim sem. Szerinte a séta, plusz a terhesség elején belefer...

Szerintetek igaza lehet? Vagy keressek fel még ma másik dokit?



2019. jún. 9. 09:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ugyanez volt, pár óra múlva vérzéssé alakult és elvetéltem. Utrogestant írass fel mihamarabb!
2019. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Halgass a dokira. Az utro csak akkor segit, ha tenyleg progihiányod van, Mo-n vervetel nelkul minden kismama azt kap, es csak kis szazalekuknal van tenyleges progihiany.
2019. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

3 hete voltam vérvételen, a női nemihormonok is meglettek nézve, tökéletes volt minden, és rá 2 hétre tudtuk meg a babát.

Nagyon félek, hogy baj lesz.

Azóta elmúlt a barnazas, atvaltott " fehéres" folyásra...

2019. jún. 9. 09:53
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy igaza van-e, csak utólag fog kiderülni. Nekem terhesen az volt az elvem, hogy inkább nézzenek 10x hülyének, minthogy 1x elvetéljek. Még egy gondolat, terhesen a fehéres vagy enyhén sárgás folyáson kívüln semmilyen színű folyás nem normális, séta, sport, szex stb nem indokolja a barnázást. Az a barna ugyanis alvadt vér.
2019. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Igaz én nem 6 hetes voltam, hanem 3 hónapos, de nekem az enyhe barnázást 2 nap múlva rengeteg vér váltotta fel. Nem ijesztgetni akarlak, csak én is hallgattam az akkori orvosomra, hogy ez belefér meg normális. Aztán a barnázás 2. napján az ügyeleten megállapították, hogy már 9. héten elhalt a terhesség, de nem tartottak bent a kórházban. Másnap el is öntött a vér. És a mai napig haragszom magamra, hogy miért nem a megérzésemre hallgattam az orvos helyett. Nyilván a terhességet nem lehetett volna megmenteni, de nem kerültem volna az elvérzés és életveszély határára. És az egész annyival kezdődött, hogy csak a wc papíron hagyott nyomot a barnázás, a bugyimon nem is látszódott. Ez nem jelenti azt, hogy nálad baj van, sőt! De a megnyugvásod érdekében én felkeresnék egy ügyeletet vagy orvost, hogy vizsgáljon meg. Így megnyugszol, hogy minden oké és nem stresszeled magad halálra, ami a babának is árt.
2019. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Igaz hogy Mo-on adnak progeszteront, de az tény hogy itt törődnek a koraterhesekkel. Külföldön leszarják az embert 12. hétig, itthon pedig próbálják menteni a pici embriót is. Menj ügyeletre!
2019. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Dw a progeszteron mit sem ér, ha alapjáraton normális a prog.szint és barnázik a kismama. Ez csak magyar placebo kismamáknak.
2019. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
7, mégis sok terhességet ment meg. Ez a fontos. Külföldön ha még nincs meg a 12 hét akkor úgy vannak vele az még nem baba, forduljon fel majd lesz kövi terhesség.
2019. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Újra felhívtam, azt mondta ha elmúlt, görcs meg nem is volt, duplán felesleges bemenni, pihenjek és szedjek magnéziumot,és hogy az ügyeletes is kb ezt fogja mondani...

Hát nem nyugtatott meg.

2019. jún. 9. 12:00
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
10:31-es vagyok. Nekem is ugyan ezt mondta az orvosom, szedjek magnéziumot és pihenjek. Ja, és én sem görcsöltem....Még mindig azt mondom, hogy menj ügyeletre. De a te döntésed.
2019. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!