Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak 3 hónapig szedtem fogamzá...

Csak 3 hónapig szedtem fogamzásgátlót (Április, Május, Június), de június közepén abba is hagytam. Mára van ovum, és tegnapelőtt meg tegnap este is együtt voltunk a párommal. Összejöhet már ebben a hónapban a babo?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, mert bár lassan ürül ki a szervezetből de a három hónap nemvalami sok, hogy raktározódjon. Nekem is így lett egy gyönyörű kisfiam.

(mondjuk én azért hagytam abba 2év után mivel kiderűlt tüdőembólia veszélynek vagyok kitéve miatta.)

2010. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És öhm egy kicsit stressz meg idegeskedés alatt voltam, annyira nem befolyásolja h nem termékenyülhetek meg?
2010. júl. 13. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!