Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a legjobb vèdekezèsi modszer?

Mi a legjobb vèdekezèsi modszer?

Figyelt kérdés

Hormonalis spiralom volt fent egy evig, de sajnos lekellett venni a mellekhatasok miatt.

Igy most nem tudom mivel vedekezzunk a ferjemmel. Fogamzasgatlot nem szeretnek szedni, mert felek a verrogok kialakulasatol. Teljesen tanacstalan vagyok.


2019. aug. 28. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Óvszer, vagy ha valaki elkötteti magát
2019. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Óvszer? Egyébként a fogamzásgátlót ajánlottam volna,és 24 éve azt szedek, és semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. De nyilván ha nem szeretnéd, akkor nem ajánlom.
2019. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tablettát v. injekciót nem akarsz, akkor marad az óvszer, vagy a meddővé tétel.
2019. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Óvszerrel
2019. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
A legbiztonságosabb szex ha nincs szex
2019. aug. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 erről eszembejut az egyik népszerű vicc a közelmúltból :DDDDD


- Doktor úr, tudna ajánlani nekünk egy olcsó, és abszolút megbízható fogamzásgátlási módszert?

- Hát, kedves uram, éppenséggel tudok, ami száz százalékos biztonságot jelent. Red Alert 2-t kell játszani!

- Előtte, vagy utána?

- HELYETTE!!!

2019. aug. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elköttettem magam. Semmi mellékhatás. Persze van hibaszázaléka, de szerintem elhanyagolható. Nem írtad akarsz e még gyereket, mert ha igen, akkor természetesen ez nem jöhet szóba.

Na meg ugye itthon kor vagy gyerekszám függvénye.

Életem egyik legjobb döntése volt. Ilyen felszabadultan szexelni csak babatervezés és terhesség alatt tudtam.

2019. aug. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Van hormonmentes spirál is. Egyébként a nőgyógyászod nem sorolt fel lehetőségeket? Pont ezzel voltam valamelyik nap nála, hogy fogamzásgátlót nem szedhetek mivel védekezhetnék. Nekem mondjuk a spirált mondta
2019. aug. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Dehogy lesznek vérrögök, max ha hajlamos vagy rá.

Amúgy a 100% védekezési módszer a szexmentesség, vagy az orális, esetleg az anális. A gumi kiszakadhat, a hormonmentes spiral mellett becsuszhat, de amondó vagyok,hogy a gumi. Bár azt a férfiak 99%a utálja. Esetleg vazektómia?

2019. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Az óvszer nem a legjobb.Mi párommal utáltuk.Na meg ha valaki sokat szexel,a gatyája rámegy.
2019. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!