Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért akarnak ilyen görcsösen...

Miért akarnak ilyen görcsösen olyan nők gyereket, akik ennyire életképtelenek?

Figyelt kérdés

Napi szinten vannak itt olyan kérdések, hogy hány csík van a teszten,hogy ha megjött, lehet-e terhes, ha nem jött meg, mikor teszteljen.

3 dolgot nem értek ezzel kapcsolatban:

- Miért kell ennyire rohadtul rágörcsölni, máson nem is jár az eszük, mint baba, baba, baba? Ez nem segít, a stressz miatt nem jön össze...

- Miért nem lehet felütni egy biológia könyvet, ha ennyire nincsenek tisztában azzal, hogy 14-20 napig fejre állhat sem tudja meg, terhes-e, és még a teszt után sem biztos, hogy be fog ágyazódni és beindul a szíve...

- minek kell napi 6 ilyet még kiírni, mikor amúgy is az első 3 oldalon 5 kérdést találni mindegyik fajta kérdésből.


2019. aug. 29. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Igen,ez elgondolkodtatò,de vannak,akik annyira kètsègbeesetten vàgynak babàra,hogy mindent megtesznek,negativ teszteket raknak fel ide,hàtha mègsem az,maguktòl èrthetödö kèrdèseket írnak ki,mert kapaszkodnak a remènybe.Tudod,egy nö mindenre kèpes,ha nem akar gyereket ès szintúgy mindenre,ha akar.

Egy èvig vàrtam,míg teherbe estem a fiammal,a türelmetlensèg rèszèt èrtem,a nega tesztek ès evidens kèrdèsek èsz nèlküli nyomatàsàt annyira nem.

2019. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Ajjaj, mit fogsz kapni ezért a kerdesert. Teljesen egyetértek veled. Néha a válaszolók is sík hülyék, azok is olyat tudnak írni, hogy csak pislogok. Én is évek óta várok a babára, volt vetélésem is 11 hetesen, minden hónapban reménykedem, hogy most sikerült, de nem írok ki kérdést minden bebeszélt tünetről és le tudok olvasni egy ki.aszott tesztet. Tegnap volt valaki aki egy DIGITÁLIS tesztet nem tudott értelmezni...teljesen ostobák.
2019. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Ennél már csak az a jobb, amikor össze is jön az ilyen hülyéknek és utána olyan horderejű dolgokban nem tudnak értelmesen dönteni, hogy mennyi kúpot adjanak a gyereknek, mert a betegtájékoztató nekik kínai.

Aztán bead 3 kúpot a láztalan gyereknek, csak mert kicsit nyűgös oltás után. Eszméletlen.

2019. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Bevallom pár éve az első gyereknél én is segghülye voltam egy csomó dologhoz és feltettem egy jó pár buta kérdést ami alá válasz helyett csak ilyeneket kaptam, hogy te életképtelen, ostoba szerencsétlen hogy nem lehet ezt tudni, az ilyen minek szaporodik stb. Nagyon rosszul esett mert tényleg semmi közöm nem volt azelőtt a gyereknevelés témához sem itt sem az életben mivel első gyerek volt. Azt tényleg nem értem, hogy miért nem lehet visszakeresni de azt sem értem, hogy ilyen bunkóságokat miért kell odakommentelni. Ha nem érzi a létjogosultságát a kérdésnek akkor jelentse és / vagy ne válaszoljon de itt sokaknak fogalmuk sincs, hogy egy-egy teljesen tapasztalatlan anyuka aki tisztára el van veszve és itt segítséget vár, (lévén ezért van az oldal) mekkorákat csalódik itt a sok tapló választ olvasván.
2019. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én is sokáig vártam, mire sikerült, elárvultam elég korán, így nekem is ez az oldal a segítség sok esetben, nincs akit kérdezhetnék, de mikor feljövök, már azt "várom", hány ilyen lesz itt megint...

Ott a kereső, ott a gugli, és tényleg, az hogy valaki nem tudja, adhat-e már ezt vagy azt a gyereknek, bár millió hozzátáplálós kérdés van, keresővel meg lehetne nézni, de oké, írja ki.. de a tesztek értelmezése, meg a megjött, nem jött, késik, fáj a fejem, szúr az oldalam, fáradt vagyok a tegnapi aktustól, egyszerűen nem értem, hogy fog boldogulni egy kisbabával az, akinek ez is magas.

2019. aug. 29. 10:38
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek veled!

Az ilyen kérdésekhez általában odaírok semmiféle rosszindulat nélkül és lepontoznak csak mert én nem látok csíkot..stb.

Megértem azokat akik babát szeretnének.Én is szerettem volna de lefogadom azért sikerült egyből, mert nem görcsöltem ennyire rá. (Ezt is lepontozzák majd de nem lételemem a gyik)

2019. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Végre egy jó kérdés. Ugyanezek a gondolatok forognak bennem is. Nem vagyunk épp babatémában, de szerettem feljárni és szurkolni másoknak. Mostanában viszont sokszor már a víz ver az idegtől, hogy mennyire egyszerű, ostoba a legtöbb kérdező.
2019. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén bevallom, én is tettem már fel hülye kérdést, és szánom-bánom. De akkor éppen kedvesen válaszolt mindenki, nem volt problémám. Mondjuk előre bocsátottam a kérdésben, hogy első terhességem, és bocs, ha buta kérdés.

Csak úgy teszek ki kérdést, ha már előtte kerestem rá választ a neten és nem találtam, vagy ha személyes tapasztalatok érdekelnek.

Viszont a "Barátoma számba élvezetleheteke terhess?" vagy a "fürdökádban szexeltünk leheteketerhess?" -kérdésekre írtam már olyan választ is, amit életem végéig gyónhatnék a templomban.

2019. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Azon csodálkozom, hogy van itt még olyan ember, aki válaszol ezekre a kérdésekre. Én meg sem nézem már őket. Egyrészt sajnálom, mert biztosan rossz érzés, hogy nem akar összejönni nekik, másrészt tényleg tök beteg, hogy ennyire rápörögnek.
2019. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher.. 🤦‍♀️🤷‍♀️


Na itt a következő...

Nem kér kioktatást, ismeri a biológiát. 😂

2019. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!