Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9-10 nappal ovu utan erdekes...

9-10 nappal ovu utan erdekes tesztelni?

Figyelt kérdés
Igen tudom, Meg Kell varni mig kimarad, de qnnyit olvastam itt a koran teszteloket. Es akkorra esne parom szuletesnapja, olyan Jo ajandek lenne :) csak emiatt gondoltam ...

2019. aug. 29. 10:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*erdekes

*Annyit

2019. aug. 29. 10:14
 2/11 A kérdező kommentje:
Na bocsi a hulye ellenorzo 🤣
2019. aug. 29. 10:15
 3/11 anonim ***** válasza:

Hat tesztelj valami extra erzekennyel, de ha halvany pozi lesz, akkor se leszel biztos benne, max a remeny csillan fel.

Esetleg mennj inkabb hcg vervetelre, talan az biztosabb ilyenkor, foleg ha mesz pl a 8. es a 10.napon is.

2019. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
És mind ahány kérdés van erről, a legtöbb alkalommal azt is leírják, hogy legkorábban 2 hét után érdemes tesztelni. S ha negatív a teszt akkor a szülinap számodra is el lenne bszva, mert szomorú lennél miatta hogy nem jött össze, aztán ha mégis késik és pozitív, akkor elcseszted a saját hangulatod jó pár napig.
2019. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

A biológiát nem igazán érdekli a párod születésnapja...

Érdemesnek nem érdemes, de ha téged ez boldoggá tesz, lebegtess egy negatív tesztet 9 nappal ovu után, mikor 14 nap minimum kell neki...

Remélem nem karácsonyi babát szeretnél szülni, mert "nem lesz kész" addigra a baba, ha belegebedsz se.

2019. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Még ha pozitív, akkor sem lenne túl szerencsés szülinapi ajándék. Mi van, ha csak kémiai terhesség és aztán rendes időben megjön? Nem szabad így rápörögni, mert sokkal rosszabb a végén, ha csalódni kell.
2019. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudom a biologiat, Meg a folyamatot, köszönöm. Nem rogton szulni akarok. De azert azzal vitatkoznek, hogy minimum let het Kell, mert annal elobb is kimutathato akár, es tudom ez szervezet fuggo.

De pont azert mozgat a kérdés mert ezen az oldalon annyian irjak milyen Koran mutatta.

Kioktatast, megmagyarazast nem kerek tisztaban vagyok mindennel.

De köszönöm a valaszokat :)

2019. aug. 29. 12:18
 8/11 anonim ***** válasza:
2019. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

"Tudom a biologiat, Meg a folyamatot, köszönöm. Nem rogton szulni akarok. De azert azzal vitatkoznek, hogy minimum let het Kell, mert annal elobb is kimutathato akár, es tudom ez szervezet fuggo.


De pont azert mozgat a kérdés mert ezen az oldalon annyian irjak milyen Koran mutatta.


Kioktatast, megmagyarazast nem kerek tisztaban vagyok mindennel.


De köszönöm a valaszokat :)"


- Úgy tűnik mégsem vagy tisztában a folyamatokkal.

- Tesztelj, magánügy, miért kell megkérdezni előtte bárkit is, mikor tudod, hogy még hülyeség tesztelni, és le fognak oltani?

Simán lepisilsz egy tesztet, konstatálod, hogy negatív, és most nem tűnsz butuskának, aki bár tisztában van a folyamatokkal, mégiscsak nincs ezek szerint.

-Olyan sokan írják a korai tesztet, remek, csinálj te is korait, még mindig magánügy.


"Igen tudom, Meg Kell varni mig kimarad, de qnnyit olvastam itt a koran teszteloket. Es akkorra esne parom szuletesnapja, olyan Jo ajandek lenne :) csak emiatt gondoltam ..."


- Ha tudod hogy meg kell várni míg kimarad, érdemes lehet?

-Csinálj egy korai tesztet, nem kell közvéleménykutatást csinálni előtte, úgyis megcsinálod, aztán átbőgöd az éjszakát.

-Szerencse hogy pont most van a párod szülinapja...

- attól, hogy Te úgy gondolod bármi miatt, semmit nem befolyásol.


Bocsánat, de ez a mai "leg" kérdés, bár még korán van...

2019. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez mindig vitatéma, és sajnos 50%, hogy vagy igazat mutat és korán kimutatja a teszt, vagy nem. Van akinek igen van akinek nem, sajnos ez lutri... én azt vallom, ha terhes tünetek vannak és terhesség miatt akkor már kimutatja a teszt is független attól, hogy mensi előtt vagy e. Azért lássuk tisztán, hogy bizony kell két hét arra, hogy annyi hcg termelődjön amit mutat a teszt. Ha a csillagok is úgy állnak és minden nagykönyv szerint a leghamarabb történik akkor előfordul pár nappal mensi előtt is szép pozitív teszt, de ritka.


Igen szép ajándék lehetne, de sajnos mint tudjuk mensi előtt nagyon sokaknak van halvány pozi tesztjük aztán megjön a mensi. A párodat is szeretnéd megörvendeztetni, de mi van, ha pár napra rá meg elveszed az örömét? :( A férfiak a biztosat szeretik nem a talánt. Tudom milyen nehéz várni és mindig reménykedni. Nekünk ez 7 év volt... Kitartás inkább legyetek szülinap után egy héttel boldogok, mint véletlen korai öröm legyen :) De tudom ez a ti dolgotok, de ha már kérdezted :D


Minden esetre sok sikert :)

2019. aug. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!