Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Érdemes tesztelni?

Sziasztok Anyukák. Véleményetekre lennék kíváncsi. Körülbelül középidőben voltunk együtt a férjemmel. Egy nappal hamarabb jelentkezett egy menzesz szerű vérzésem ami kB 2 napig tartott, azután semmi. 1 nap után ma reggel sem volt semmi vérzésem, a hőm viszont fent maradt 36.7, 36.8 délután ami tudom nem releváns 37.4. Reggel csináltam egy Romed tesztet ami időn belül lett halvanyka. De nagyon halvanyka, inkább árnyék de azért látható hogy nem fehér a tesz. Utána elindultam itthonról kerékpáron, és menet közbe szúrt egy picit az alhasam és pici színes folyásom lett. Ami el is múlik lassan,... Járt e már így valaki? Vettem egy Amazon 10 kazettás tesztet. Azt ma vagy inkább holnap reggelibol azért még meg csináljam? Tapasztalatok érdekelnének, köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vérzés, terhesség, pozitív teszt

jún. 14. 09:03  Privát üzenet  

A válasz
Mikorra nem várod?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 14. 10:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor érdemes tesztelni? Nagyon türelmetlen vagyok!
Aktus utan 9,10nap gyenge alhasi görcs, ez lehetett_e bagyazodas? Meg olvastam hogx valakinek aktus utan 9,10nappal kimutatta a teszt holnap van a 11ik nap erdemes tesztelni vagy varjak meg
Most akkor mikor érdemes tesztelni ezesetben?
Mikortól érdemes tesztelni?
Mikor erdemes tesztelni?!
Érdemes tesztelni? Vagy várjak még par napot?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!