Érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok Anyukák. Véleményetekre lennék kíváncsi. Körülbelül középidőben voltunk együtt a férjemmel. Egy nappal hamarabb jelentkezett egy menzesz szerű vérzésem ami kB 2 napig tartott, azután semmi. 1 nap után ma reggel sem volt semmi vérzésem, a hőm viszont fent maradt 36.7, 36.8 délután ami tudom nem releváns 37.4. Reggel csináltam egy Romed tesztet ami időn belül lett halvanyka. De nagyon halvanyka, inkább árnyék de azért látható hogy nem fehér a tesz. Utána elindultam itthonról kerékpáron, és menet közbe szúrt egy picit az alhasam és pici színes folyásom lett. Ami el is múlik lassan,... Járt e már így valaki? Vettem egy Amazon 10 kazettás tesztet. Azt ma vagy inkább holnap reggelibol azért még meg csináljam? Tapasztalatok érdekelnének, köszönöm.

2019. jún. 14. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2019. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!