Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk már pár hónapja párommal, rendszeresen együtt vagyunk vasárnap és kedd között kéne megjönnie, de nem fáj a mellem meg semmi, pedig szokott. Reggel volt ilyen rózsaszínes kis foltom, most meg szintén ilyen rózsaszínes, halvány pirosas valami, de nem görcsölök meg semmi pedig én ilyenkor már szoktam. A munkába pár óra állás után meg vagyok halva, alig bírok talpon lenni. Ami nagyon furcsa, de korainak tartom a tesztet, hogy kB egy hete olyan érzésem volt, mint mielőtt megjön, kellemetlen érzés a hasamnál meg minden ilyesmi, rá kB 2 napra meg erősen szúrkáló érzést éreztem a nunimban, elég rossz volt eltartott 1-2 percig. Azóta semmi, csak ez a gyenge színű folyás.
2019. aug. 30. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Amíg ennyire rá vagy görcsölve, nem sikerül úgysem.
2019. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen vagy nem

A tüneteid fele valószínűleg azért van mert annyira figyeled a tested. Nekem gyakran volt ilyen rózsaszín folyás mielőtt megjött volna, kiveve mikor teherbeestem akkor elmaradt.

Hiába minden, itt senki sem fogja tudni igazából megmondani neked max reményt keltenek benned de az mindig megvan, amíg meg nem jön. Kedden tesztelj ha addig nem jött meg, azt már kibírod. Hajrá

2019. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom figyelek nagyon, pedig ennyire nem kellene, mert megőrjítem saját magam. Enyhén olyan érzésem van mindig, mintha most jönne meg, de elmegyek wcre és ugyanaz.
2019. aug. 31. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!