Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruácio és terhesség?

Menstruácio és terhesség?

Figyelt kérdés
Történet,hónap elején megjott a menstruáciom elég gyenge èpp,hogy 4 napig tartott. Már pár napja érzem,hogy valami nem stimm. Hányinger aluszékomyság ,mint az elözö két terhesség alatt. Majd ma csináltam egy tesztet ami halvány pozitiv. 09.05.én kell ismét megjönni. De ez sehogy nem okés. Valaki hasonló cipőben járt már?
2019. aug. 30. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallottam ilyet de biztos van. Azt javaslom várd meg, hogy megjön-e 5.-én, és ha nem, akkor két hét múlva orvos.
2019. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves barátnőm járt hasonlóan. Kevesebb napig tartott a mensije, majd panaszkodott gyomorégésre. Kb két héttel mensi után noszogattam, csinált tessztet, de negatív volt, továbbra is vacakul volt és pár nappal a kövi mensi előtt pozit tesztelt. A rövidebb mensi előtt esett teherbe, a pontos napot nem tudom, de kb 5-7 nappal hamarabb (máskor nem volt együttléte). Nála ez volt. De szerintem ritka.
2019. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pesze ,hofy csináltam még 1 tesztet már erössebb a 2.csík. Hivtam a dokim holnap megnéz.
2019. aug. 30. 19:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy*
2019. aug. 30. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te, grat a teszthez, de hiába mész, semmit nem fog látni, max megvastagodott nyálkahártyát. El ne keseredj majd. De totál fölösen mész. Két hét múlva kellene. Halálra fogod magad izgulni a kövi két hétben, egy vérvétellel sokkal többre mennél :)
2019. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!