Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm megjövetele...

A menstruációm megjövetele előtti nap védekezés nélkül együtt voltam a barátommal. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem valószínű,de lehetséges. Ha belédélvezett,akkor nagyobb az esélye.
2008. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen,mert nem mindenkinek a ciklusa közepén van peteérése!
2008. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nagyon kicsi a valószínűsége!
2008. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Rendkivuli peteeres eseten eshetsz teherbe,ez egy a milliobol,Menstruacio elott egy nappal a pete mar keszul kidobodni,elottem kettovel hulyeseget irtal.En mensi elott es mensi utan egy hettel nem vedekezek(unk),es ezt igy csinalom tiz eve,meg nem estem teherbe,ezt csak akkor ajanlom ha a ciklusod nagyon pontos.
2008. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem viszont az egyik barátnőm 16 évesen szült,és úgy lett terhes,hogy menstruált!Csak akkor működik az,hogy a peteérés a ciklus felénél van,ha totál egészségesen működik a hormonrendszer...
2008. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek majdnem igaza van, aki előttem írt, így erre csak egy dolgot tudok mondani.

Ha szeretnéd tudni, hogy minden rendben van-e veled, sé ahormontermelődéseddel is, akkor egy esetlees kivizsgálás lehet, hogy segíthet, mert ugyebár elvégre is az orvos rögtön erre irányuló, és nem erre irányuló vérvételre küld el.


De ha nem vagy mindebben biztos, akkor inkább védekezz, abból nem lehet baj, semmiféle értelemben sem:)

2008. nov. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!