Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt Valakinek ilyen a Facelle...

Volt Valakinek ilyen a Facelle teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt Valakinek ilyen a facelle teszt?

Nem várt előtt 2 nappal.


Ilyen volt amikor szívta fel a vizeletet.

[URL= [link]



És ez 2 perccel utána

[URL= [link]


2019. aug. 31. 16:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél inkább sima tesztcsíkot a Facelleből, azt nem kell szétszedni, olcsóbb is. Én ezt negatívnak látom, de a nem várt előtt 2 nappal ez nem jelent semmit.
2019. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Én mindkettőn látom a második csíkot. 1-2 nap múlva erősebb lesz. Tedd fel azt is légyszi. Drukkolok. 🙂
2019. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerdán tesztelek, megírom mi lett. :)
2019. aug. 31. 22:45
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Facelle- n mindig volt halványan valami pedig nem volt van.
2019. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Szia en is latom halvany nagyon...nekem is ioyen volt kb 1,5 hete most mar szep eros. Drukkolok nektek.
2019. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
59%
Mivel nem vártad meg, hogy leteljen a használati utasításon eltelt idő, hanem te azonnal szétkaptad, így a vizelet a kelleténél jobban eláztatta a tesztcsíkot. Mert ugyebár egy vízszintes felületre kell tenni azonnal a tesztet vizeletbemártás után. Ezt te nem tetted meg, így ez egy szétázott és értékelhetetlen teszt. Az, hogy száradás után szétszeded, oké. De nedvesen szétszedni akkora baromság volt, hogy elpazaroltál egy tesztet, mert annyira remeg a p.icsád, hogy nem tudsz várni 3 percet, hogy az a nyomorult teszt elvégezhesse a dolgát. Ha 3 percet nem bírsz várni, akkor mit fogsz kezdeni magaddal később, ha mondjuk most nem estél teherbe?
2019. szept. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Aranyom! Már alapból szétszedve csináltam.

Nevetséges hogy itt éled ki a frusztrációdat és késztetést érzel hogy mások kérdése alatt degradálj. Ettől biztos okosabbnak érzed magad, de nyugalom a stílusod mindent elárul.😘

2019. szept. 1. 13:24
 18/19 anonim ***** válasza:
55%

Ennél ez negatív.. 1 hete csinálok tesztet mert szerda és szombat között kellett volna megjonnie.. De ennél erősebb volt ez nekem míg más negatív.. De mensi sehol még mindig


[link]

2019. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%
El van áztatva ás hótt negatív.
2019. szept. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!