Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vasárnapra nem várom,...

Ha vasárnapra nem várom, tesztelhetek holnap vagy nagyon korai?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 07:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább várd meg minimum a nem várt napját, nehogy csalódás érjen!
2010. júl. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam,csak vannak tüneteim és nagyon izgulok.

Csak kibírom vasárnapig,igazad van.

Köszönöm,szép napot!:)

2010. júl. 14. 08:09
 3/25 anonim ***** válasza:
Én hétfőre nem várom,és holnap tesztelek.. egy próbát megér, hátha. Persze csak ha van sok teszted otthon. Sok sikert! :)
2010. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is vasárnapra nem várom. A hőm még fennt, de enyhe mensis érzésem van tegnap óta. Neked milyent tüneteid vannak? Sok sikert, szurkolok!!!
2010. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok Lányok :) én is vasárnapra-hétfőre nem várom, de nagyon nem :) csatlakozhatok? :) bár nekem sajnos semmi tünetem nincsen, Nektek? én sajnos teszt mániás vagyok, így volt már olyan hónap, hogy a ciklus 22. napján is teszteltem :) de most a Párom eltiltott tőlük. nem vehetek tesztet hétfőig...izgi lesz :) remélem nem jön meg...nagyon drukkolok Nektek!
2010. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szia utolsó és kérdező! Nekem csak annyi "tünetem" van, hogy menis érzésem van tegnap óta. De ez szokott lenni máskor is már ennyivel a meses előtt, szóval ez igazából nem is tünet. :( A hőm még fennt van, de egyébként is csak 2 nappal a nemvárt előtt szokott csökkeni. Egyszóval: semmi tünetem nincs...
2010. júl. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én hétfő-keddre nem várom. Teszteljek?

2010. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
hello :) 9:00 órás vagyok. most olvasgattam angol és magyar fórumokat is, mindenhol azt írják, hogy van, akinek a 8-9.dpo-n már halvány pozitív, de ez ritkaság, és inkább 12-14.dpo-t javasolják, ami ugya már 2 nappal van a nem várt előtt vagy aznap...de én is tűkön ülök :)
2010. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 8:30-as vagyok. Én hőmérőzök, és ebből biztosan tudom már mensi előtt 2 nappal, hogy meg fog-e jönni. Két nappal előtte mindig leesik 2 tizedet a hőm, aztán 1 nappal előtte újabb 3 tizedet. Így előre tudom, hogy megjön, nem kell feleslegesen teszteket vásárolnom és izgulnom. Nekem ez bejött. Bár még nem lettem babás, de előrejelzőnek ezt használom.
2010. júl. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

De jó,hogy ennyien írtatok!:)

Tudunk szorítani egymásnak!:)

Feszül a mellem,ami mensi előtt nem szokott,hányingerem is van,meg a hasam alja is fájdogál.

Igazából ez az első hónapunk és már van egy 2 éves fiúnk!

Ő nagyon hamar megfogant,remélem a tesóra sem kell sokat várni.

Nektek első baba? Vannak tünetek? Régóta próbálkoztok?

2010. júl. 14. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!