Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyira izgatott vagyok,...

Annyira izgatott vagyok, muszáj leirnom! (Lehet ebből baba? )

Figyelt kérdés
Remélem nem jönnek majd a rosszindulatú emberek. Kilenc hónapja próbálkozunk a férjemmel, hogy babánk legyen. Voltunk minden vizsgálaton, se PCOS-em, se IR-em, se pajzsmirigy problémám se semmi gond nincs velem és a férjem sperma mintája is tökéletes. Csak a baba nem jön ☹️. 11.-en volt peteeresem (ovulációs tesztet használok) és tegnap óta kezdtem el pár dolgot megfigyelni magamon. Amúgy nem figyelgettem magam direktbe, csak olyan dolgokat vettem észre, amik eddig sosem voltam. Szóval, tegnap megittam egy nagy bögre kávét és olyan rosszul esett és émelygek azóta is. Aztán nagyon fáj a mellbimbóm, de a mellem nem, de a bimbóm annyira, hogy még melltartót is kihívás felvenni. Aztán, nekem sosem volt folyasom vagy nagyon nagyon kevés, most viszont napi 2-3 tisztasagi betét meg két bugyi elmegy, annyi van. Néha meg meg szédülök, bár ez lehet a meleg miatt is. És alul a hasam szurkal szinte egész nap. Még nem merek tesztet csinálni, félek, hogy megint negatív lesz, de ezek a jelek adnak egy kis reményt nekem. Igazából kérdésem nincs, csak jó volt kiirni magamból ezt az egészet, mert annyira izgatott vagyok, hogy el sem hiszitek 😊.
2019. szept. 1. 00:07
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen jól tetted hogy leírtad , én nagyon sok sikert kívánok nektek , és remélem hogy sikerülni fog a kisbaba :) nem kell feladni
2019. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Első! Köszönöm szépen a kedves szavakat! Nagyon jól esik. Mi is abban bizunk, hogy ezek a jelek most tényleg a babát jelzik.
2019. szept. 1. 00:15
 3/59 anonim ***** válasza:
59%
:) ezek tényleg olyasmi tünetek :) drukkolok!
2019. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon szurkolok, hogy ez az legyen, de akkorse csüggedjetek, ha nem. Ne görcsöljetek rá, össze fog jönni! :)
2019. szept. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
63%
Drukkolok! :)
2019. szept. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
33%
Igen ezek nagyon gyanús terhességi tűntek :) kérünk majd teszt képet is, és nagyon drukkolok neked!
2019. szept. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ha érdekel majd esetleg titeket, a teszt után megirom mi lett az eredmény. Nagyon nagyon bízom benne, hogy végre két csíkot fogok látni!
2019. szept. 1. 01:07
 8/59 anonim ***** válasza:
58%
Ettől én is nagyon izgatott lettem.Le is fekszem aludni.
2019. szept. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
34%
Első vagyok , én nagyon szívesen hallanék rólad, hogy mi történik veled majd utánna :)
2019. szept. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
51%

Szia, nekem is a mellbimbóm volt fájdalmas, folyás stb, szerintem nagyon bíztató.

Mikor tesztelsz?

Kérlek írd meg az eredményt, drukkolok!

2019. szept. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!