Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan izgatott vagyok pénteken...

Olyan izgatott vagyok pénteken pozit teszteltm már alig várom hogy menjek dokihoz?

Figyelt kérdés

Jobban figyeljek magamra sokat pihenjek (egy 21 hónapos mellett elsö 12 hét legnehezebb a vetélés szempontjából hogy nehogy baj történjen igaz? Ihatok alkoholmentes sört? Ha hason alszok segíti a bébi megtapadását?

napi 2-3 liter folyadékot is meg kell inni?


2012. jún. 17. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, figyelj ha tudsz, ihatsz alkoholmentes sört, az alvási pozíció ezt nem befolyásolja. Igyál sokat, főleg a kánikula miatt is, ami most várható.

De főleg ne aggódj, drukkolok, hogy minden rendben legyen!!

2012. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. jún. 17. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Először is gratulálok!Én is pont pénteken teszteltem pozitívat én is izgulok!Nekem 2 és fél éves kislányom van próbálom nem emelgetni nehogy gond legyen és mindent csak szép komótosan végzek!Elevitet szedek Te mit szedsz?Igen a sok folyadék is nagyon fontos!Nagyon boldog babavárást!És a legfontosabb hogy csak pozitívan! :)
2012. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok csajok! Már alig várom én is a pozitív tesztemet! De ez a kis csalafinta babus még bújkál előlünk:)
2012. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!