Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derék és a fejfájás lehet-e a...

Derék és a fejfájás lehet-e a terhesség jele?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már túlzás lenne...inkább az időjárás változást érezted meg.

20 hetes

2010. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá de 3 napja késik és én nem igazán szoktam az időjárásra érzékeny lenni.

Köszönöm a válaszod.

2010. máj. 19. 12:21
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

nekem a kezdeti hetekben fájt nagyon a derekam, minden más panasz mellett. :-)


akkor megy a drukk


20+5 hkm

2010. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok...miért nem tesztelsz????
2010. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nagyon sok csalódásom volt már 2 éve próbálkozunk volt már pozitív tesztem és mégsem voltam terhes félek a csalódástól hogy túl hamar csinálom meg a tesztet de ilyen derék és fejfájásom még nem volt!
2010. máj. 19. 12:51
 6/12 anonim ***** válasza:

A derékfájás és fejfájás is olyan, hogy húsz különböző dolog is okozhatja, akkor is ha még nem tapasztaltál azelőtt ilyet. Pláne ebben az időben...aki nem érzi általában az időjárást, nincs garancia hogy nem is fogja soha, lehet hogy most megérezted.

Természetesen lehet baba is, de ugyanúgy sok más is....inkább tesztelni kellene, mert hiába csalódtál sokat eddig, most sem lenne könnyebb, ha most 10 netező írná be hogy "húú derékfájás ez tuti baba!" - mert ez még ugyanúgy semmit nem jelent mintha nem is tesztelsz egyáltalán.


Szóval hajrá, drukkolok hogy baba legyen és légy bátor tesztelni, szurkolok :))

30 hetes kismama

2010. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az előbb teszteltem Lilyvel és sajnos most is csalódnom kellett negatív lett.köszönöm a válaszokat mostmár várom hogy megjöjjön:(
2010. máj. 19. 13:23
 8/12 anonim ***** válasza:

13.16-os vagyok, sajnálom, legközelebb talán sikerül új hónap új esély :)))

Egyébként ha továbbra sem jön meg érdems csinálni pár nap múlva mégegyet.

2010. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

12.39-es vagyok. én is sajnálom! :-( és én is drukkolok hogy minnél hamarabb sikerüljön. s igaza van annak aki írta, hogy ahány ember annyi tünet, van hogy másoknál a tünetek nem is a terhességgel függnek össze, de mégis megjelennek.


vigyázz magadra és fel e fejjel

2010. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, pár nap múlva nézd meg újra, ha nem jön meg. Nekem egyébként a fejfájás volt a jel, mielőtt nem jött meg, napokig fájt a fejem, és gyógyszertől sem múlt el. Migrénes fájdalom is volt, szenvedtem vele. Mindenkinél másak a jelek, drukkolok, hogy legközelebb sikerüljön. Mikorra nem várod, nem teszteltél túl korán?
2010. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!