Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció idején együtt voltunk...

Ovuláció idején együtt voltunk párommal, de az együttlét után erős hasszúrkálást éreztem a bal petefészkem környékén. Volt valakinek hasonló érzése?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk!
2019. szept. 1. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Mit szeretnél tudni? Hogy terhestünet-e? Nem, nem az. A kimaradt vérzés előtt nincs terhességi tünet.

Hogy beágyazódás-e? A beágyazódást nem lehet megérezni, ez csak itt a gyakorikérdéseken keringő legenda. Valaki egyszer kitalálta, és a hiszékeny emberek közt lavinát indított.

Nem, nem volt hasonló érzésem, a kimaradt vérzés előtt a terhességi tünetek és a premens tünetek ugyanolyanok.

Tesztelj a kimaradt vérzés napján.

2019. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ovuláció idején lehetnek görcsök és szurkálás. Nem kell túlmisztifikálni a dolgot, csak szimplán ovuláltál.
2019. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt szurkálás és görcs szex közben mikor gyulladásom volt.
2019. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
En a nemvart elott 3 nappal ereztem,hogy ez a ciklis mas mint a tobbi. Nekem mensi elott sosem fajt a hasam,nem gorcsolt,mindig csak aznap reggel,mikor megjott. Ez a 11,dpo-n tint fel, plusz hoemelkedesem volt. Masnap vettem egy tesztet. Eros pozitiv. En ereztem hogy valami mas,ez nem igaz hogy nemvart elott nem lehet erezni semmit, ha ismered a tested.
2019. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, látom nem megy az értelmezés. Nem a kimaradt menstruáció előtt érezte ezt, hanem szex után peteéréskor....
2019. szept. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5oske. Az elso iromanyara valaszoltam. Ertelmezd akkor mostmar te is😉
2019. szept. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem a kérdésre válaszolsz? Kit érdekel, hogy te mit mikor éreztél, amikor a kérdéshez köze sincs....idióta
2019. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Idiota vagy te🤣🤣latszik az irasodbol te egy igazi paraszt vagy🤣🤣🤣magadat jarartod le🤣🤣feldobtad a napom🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2019. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️
2019. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!