Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vki hasonlo helyzetben?...

Vki hasonlo helyzetben? Huvelyi uh - (de cisztat talalt) teszt - . Kezzel nemtudta kitapintani a csaszarhegem miatt. Mensim jon,1. nap nemi ver, majd barnázás. A méhemben mozgást érzek (voltam már terhes) és a bélmozgást is érzem de az teljesen más!

Figyelt kérdés

Apr.8.an 72 oras tabit vettem be.Maj.25 elkezdtem fog. Gatlot szedni.Azota olyan a mensim.Hanyingerem mar regota van. 2 honapja amiatt vettem tesztet.-lett.

Mellem feszul neha.Fejem is sokat faj. Faradekony vagyok.

Stb Nemakartam gorcsosen gyereket.Nemkepzelem be amiatt!Talán méhen kívüli? Talán a visszahajlo mehszajam miatt nemlatta?



2019. aug. 27. 17:45
 1/8 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok, szóval az uh negatív. Hasit nemszeretett volna csinalni a doki, hiába kértem. Kapkodott és durva volt.

Vérvételre is csak a ciszta miatt küldött.

Talán a visszahajló méhem miatt nemlátszódott a terhesség? Vagy méhen kívüli?

Vagy bediliztem teljesen? Pedig felismerem hogy melyik érzés bélmozgás vagy légbuborék és melyik van a méhemben, mintha aprocska test simitana ahogy hozzaér, kis rángások,rezzenések.

2019. aug. 27. 17:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A teszt negatív, uh-n semmi nem látszik, és hónapok óta foggátlót szedsz, teljesen kizárt, hogy terhes lennél.
2019. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hülye. A magzatmozgást 16. hét, de inkább 20. hét előtt nem nagyon lehet érezni, egy 16 hetes terhességet meg már te is észrevennél az UH-n, nemhogy egy orvos...
2019. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Többször át kellett olvasnom, mire értelmezni tudtam az írásod. Tehát megjön a menstruációd, még ha kevés is, uh-n semmi nem látszik, de cisztát találtak, terhességi teszt negatív, mozgást érzel a hasadban. Hüvelyi uh-n sokkal jobban látszódnak a dolgok, mint hasin, nem a hátrahajló méhed miatt nem látott semmit, hanem mert nincs mit látni. Rosszullétet egy ciszta simán ki tud váltani, mellfeszülést is, hiszen némely ciszta miatt termelődnek hormonok, ritkább fajta cisztától még a hcg teszt is pozitív. Röviden és tömören, nem vagy terhes, a hasadban bélmozgást érzel, a cisztát pedig vizsgáltasd ki normálisan.
2019. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Vagy bediliztem teljesen?


igen.

2019. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából a napokban átböngésztem a netet már hasonlo helyzetben lévők után kutatva. És sok esetrt olvastam ahol nemis vették észre még vérvétellel sem a terhességet, se uh-n.

Ezért is gondoltam rá.

Nekme sem látta a doki a második terhességemet a doki. Aztán mégis ottvolt.

A cisztát természetesen kivizsgáltatom, tegnap voltam vérvételen amiatt, ma megyek az eredményért utána a dokihoz.

De az szerintem a fog. Gátlotol lehet. Regebben is szedtem masikat és akkoris cisztával jártam a dokohoz hetente... Amig abba nem hagytam a gyógyszert, ezért kaptam most alacsonyabb hormontartalmut..

Amugy bocsánat ha fent összevissza írtam de csak 250 karaktert engedett begépelni, és vagy 6x kelett ujra irnom.

2019. aug. 28. 05:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok hülyeség van a neten, attól, hogy írják, nem biztos, hogy úgy van. Főleg ha már te magzati mozgást érzel. Nincs az a doki, aki ne látná uh-n.
2019. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy ami a neten/tv ben megy az vanhogy "nempontos".

Nemis hiszek el mindent:D

Amugy a vérvétel megvolt a ciszta miatt. Ca 125 21,90 az eredményem. A referencia melette 35, 00 volt szoval szerintem nemrossz.

Nemutal daganatra. Bar amit az előző ilyen esetnél végeztek szintén ciszta miatt csak 15 volt az eredményem. Nemsokára doki, és hátha mond valami hasznosat.

(Amugy tervben van, egy pszichologus látogatás részemről.. Ez az egész márcsak hab a tortára, az idegeimre nézve az elmúlt pár év történései miatt.és hát nemszégyen segítséget kérni. Legalább megkímélek mindenkit a hülye kerdéseimmel)

Köszönöm hogy válaszoltatok. :)

Bármi is lesz a dokiknál azért még megírom itt.

2019. aug. 29. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!