Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Puffadás esténként, mellfajdal...

Puffadás esténként, mellfajdalom, viszketés, furcsa folyás!? Barátnőm szerint terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Elmeseltem barátnőmnek, hogy eléggé fáj a hasam,puffadok így orvoshoz megyek holnap.

4 napja furcsa folyás OM van, nemtudom eldonteni milyen színe van.. Vagy piros vagy narancs színű.

Az alhasam menzesz szerűen fáj, puffadok minden este.

Már van egy másfél éves kisfiam. Szedek fogamzásgátlót, de múlt hónapban kimaradt 1 nap, megszakítás sál voltunk együtt előtte 2 nappal talán. Sajnos nem jegyeztem fel..


Lehetséges 6 napos durva menzesz után, hogy terhes lennék? Nagyon ideges vagyok, mióta ezt mondta barátnőm..


Nem is szokott amúgy sosem 6 napig így meglenni. Inkább 4 nap max 5.


2019. szept. 1. 21:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, néhol bele javított a telefon.
2019. szept. 1. 21:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet? Mi nem tudjuk mi van a hasadban :)
2019. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Holnap doki, már minek? Ma stresszel be ezzel.

Másrészt, hátha valakivel volt ilyen.. :)

2019. szept. 1. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem.nem vagy terhes. De egyébként a doki első kérdése hozzam az volt, hogy mit mutatott a teszt. Ha korai a terhesség elvileg meg nem is látják.
2019. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál? Mit mondott?
2019. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!