Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mell viszketés lehet terhess...

A mell viszketés lehet terhesség jele? Mégha h. is hangzik!

Figyelt kérdés
Már vagy 2-3 órája bújom a netet. Mindenhol a terhességgel hozzák össze.Be írtam,hogy lehet-e mensi jele de arra nem adott ki választ!Írják még a bőr problémákat is de szerencsére nem erről van szó. Semmit nem cseréltünk le mosószert és öblítőt sem. Tényleg lehet baba?Vagy csak mensi lesz?Valakinek volt ilyen jele a terhességnek?Már meg bolondulok annyira viszket főleg a bimbóm és környéke.Szombatra nem várom és köszi
2016. dec. 22. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már, hogy menstruáció előjeleként jelentkezett, de olyan is hogy viszketett és 1-2 nap alatt elmúlt
2016. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is az elmúlt 3 hónapban viszketés mégsem vagyok terhes
2016. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem általában télen jelentkezett ez a tünet, kiszáradt és viszketett, kenegesd be valami babakrémmel. Terhes vagyok mégse viszket, illetve egyszer volt hogy egyszerre lángolt és viszketett, de annyira fájt a bimbóm, hogy nem tudtam megvakarni. De ez kb 6 hetesen volt és csak egy 10 percig kb.


Én nem hinném, hogy terhesség jele lenne.


8hkm

2016. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is viszket napok óta de nem vagyok terhes. Valószínű inkabb száraz a bor es azert viszket.
2016. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont így volt kétszer is terhesség előtt. Már jóval nem várt előtt. Mensi előtt soha.
2016. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Sajnos ma megjött!
2016. dec. 23. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!