Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már így? Utalhat...

Valaki járt már így? Utalhat babára?

Figyelt kérdés

Ebben a honapban szednem kellett a 5 napig 1*1 et a Closty-t amit a dokim irt fel . Peteéréskor szorgosan voltunk együtt . Utánna való napban nagyon szurt ott alul .Elvileg 1.-én kellene megjönnie ,viszont az a helyzet ,hogy azóta nagyon fáj a derekam , a mellbimbóm nagyon érzékeny , és a mellem viszket ,néha szurkál alul de abba is marad (ez menzesz előtti nap szokott jelentkezni ) Járt már így valaki ? Lett belőle baba ?

Negatív kommenteket nem kérek .

Tudom ,hogy a századik ilyen kérdés de már tanácstalan vagyok .



2018. okt. 27. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Majd ha késés után tesztelsz, kiderül.
2018. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy ez a századik ilyen kérdés, azt is tudnod kell, hogy ebből előre megmondani nem lehet. Ne pörögj rá ennyire. Ha késik, majd a teszt megmondja. Azért drukkolok. :)
2018. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom ,hogy nem lehet itt inkább az érdekelne ,hogy volt e így valaki és ,hogy baba lett e belőle :) köszönöm azért :)
2018. okt. 27. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltak így sokan és valakiknek baba lett, valakiknek nem. En voltam így többször és volt hogy baba lett de a többinél nem. Ez sajnos teljesen értelmetlen kerdés mert a premens és koraterhes érzések megegyeznek. Egyik nőnél baba lesz, másiknál menzesz.

Hiaba irja Netes Juli hogy baba lett, ez rád nézve nulla információ mert ettől te nem leszel terhes.

2018. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Ez pont olyan kérdés, mintha azt írtad volna, hogy "Kinéztem az ablakon én felhőt látok. Lesz eső? Aki már látott felhőt, lett belőle eső?"

Csak érzékeltetni akartam hogy sajnos tényleg semmi érdemi információt nem tudsz leszűrni így.

2018. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat akkor most várunk türelemmel 😁
2018. okt. 27. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!