Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteéréskor illetve azt...

A peteéréskor illetve azt követő napon kezdődő mellfeszülés, mellfájdalom lehet egy terhesség előrejelzője? Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy biosz könyv nem kéne?


Peteéréskor még nincs mit előre jelezni, mert nincs terhesség. (Ezt a mondatot ma már másodszor írom le. Mi van veletek?)

2019. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy, ahogy az előző írta. A peteéréskor a pete lökődik ki, ami még nem találkozott a spermiummal. Már hogyan jelezhetne terhességet, ha még nincs is?
2019. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jól van, jogos, ott a pont. Úgy értettem, hogy lett-e valakinek úgy terhessége, hogy már a peteérést követő napokban volt mellfájdalma (nem a terhességtől, mert az még ugye ilyenkor nem állhat fent)
2019. szept. 2. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem attól van, akkor meg nincs összefüggés, értelmetlen a kérdés.
2019. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Peteérés miatt van tüneted. A többiek leírták szépen. Kellhet 2-5 nap a megtermékenyülésig és utána még 5-7 nap a beágyazódásig és mikor beágyazódott akkor már hcg termelődik és kezdődhetnek a tünetek. Ez kb a nem várt napja, vagy előtte kb 2 nap. Nyilván van akinek korábban, de a minimum idő az minimum idő, ha minden egyből sikerül az is 7 nap és utána még 2 nap mire kimutatható a hcg.


Türelem :)

2019. szept. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom a többieket. Ha valakinek volt ilyen és terhes lett, az nem segít rajtad, mert nincs semmi összefüggés.

Nekem például szokott ilyen lenni, és még sosem voltam terhes, és még csak nagyon rövid ideje próbálkozunk vele. De amikor szedtem a fogamzásgátlót, akkor is előfordult. Máskor meg nem.

2019. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2019. szept. 3. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!