Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés utáni mellfájdalom,...

Peteérés utáni mellfájdalom, érzékenység jelentkezett nálam. Évek óta rendszertelen a ciklusom, de amikor rendszeres volt, akkor sem tapasztaltam PMS tüneteket. Lehet, hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
1 hónapja iszom a cickafark teát, PCOS vagyok, viszont a 01.03-án történt ultrahangon a nőgyógyász talált egy 20 mm-es folliculust a jobb oldali ováriumbam. Azt mondta érdemes akcióba lépnünk, nincs rá garancia, de egy próbát mindenképpen megér :) Meg is tettünk minden tőlünk telhetőt, hétvégén már szúrt jobb oldals, illetve alhasi diszkomfort érzésem volt. 01.07. óta pedig feszüla mellem és hiperérzékenyek a mellbimbóim. Semmi más tünetem nincs, de a tesztet még korainak tartom. Sosem tapasztaltam ilyen tüneteket. Esetleg a teától vannak ilyen intenzív tüneteim?

2019. jan. 11. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szia, nekem egy héttel a nemvárt előtt kezdett feszíteni a mellem, még korainak is tartottam, mindig csak 1-2 nappal elötte szokott. Annyira fájt, hogy nem tudtam hason aludni. Végül a teszt nemvárt napján lett nagyon halvány pozitív, én előtte feleslegesnek tartom a tesztet. Nehéz türelmesnek lenni, de hosszú hetek várnak rád, ha babás vagy, ezt az 1-2 hetet ki lehet bírni. Vagyis jobb, mint nézegetni a negatív teszteket. Majd ha nem jön meg tesztelj :)
2019. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Próbálok türelmes lenni, de azt hiszem a várakozás a legnehezebb az egészben. :)
2019. jan. 11. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Még van egy hét a nem vártig.

1 hét múlva tesztelj.

Ir kezelve van??

Az a baj a pco-val,hogy nem biztos a tüszőrepedés.

2019. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem peteérés után nem múlt el a mellfájdalom. Ez volt először gyanús. Két nappal nemvárt előtt Predictor halvány pozitív lett. 😊
2019. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
IR-ről eddig nem tudok, elkezdődtek a vizsgálatok ebbe az irányba is, a PCOS az már biztos. Ettől függetlenül sikerült diétával és sporttal 8 hónap alatt 26 kg-ot fogynom. A doki azt mondta, kész csoda, hogy PCOS mellett sikerült egyáltalán fogynom.
2019. jan. 11. 13:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem az a furcsa, hogy eddig sosem voltak tüneteim sem peteéréskor, sem PMS, semmi. Az egyetlen dolog, ami jelezte a ciklust, az enyhe alhasi görcs és puffadás, feszülés. Olyankor tudtam, hogy meg fog jönni. Az orvos is mondta, hogy nincs garancia a tüszőrepesére, de egy próbát megér, nincs veszteni valónk. 2 hét múlva megyek endokrinológushoz, utána vissza a nőgyógyászhoz. A nőgyógy azt mondta, hogy szeretné látni az endokrinológiai véleményt és az alapján ad gyógyszert, hogy beállítsuk a ciklust.
2019. jan. 11. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!