Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 21. -én volt ovulációm és...

Ha 21. -én volt ovulációm és akkor együtt is voltunk a férjemmel, akkor már mutatnia kellene a tesztnek, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mikor kellene megjonnie, mert újabban néha késik, viszont ovulációs tesztet használok, így tudom mikor volt peteérésem. Szóval ennyi idő elteltével már kimutatná a teszt?
2019. szept. 3. 11:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem.
2019. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem az ovu a lényeg ilyenkor, hanem hogy mikorra várod a menzeszed? Ha kimarad, aznap már tesztelhetsz!
2019. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ha tudnám mikorra várom...
2019. szept. 3. 12:05
 4/23 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Nekem a várt menzesz előtt már erős volt a teszt. Attól függ mikor ágyazódik be és mikor, mennyi hcg-t kezd termelni a szervezeted és abból mennyi választódik ki a vizeletbe.

Plusz én tudtam, hogy sikerült, mert előtte három nappal is már látták vérből. Csak azért csináltam tesztet, mert szerettem volna látni azt a bizonyos két csíkot 😅

2019. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy előtte is kimutatja, de minek előtte tesztelni? Azt a pár napot ki lehet már bírni...
2019. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

21-én pozitív vagy negatív volt az ovu teszt??

Amikor negatív volt az ovu teszt de előtte való nap még pozitív volt akkor volt ovud.

Tehát!!!A utolsó pozitív nap után jön egy negatív akkor van ovu.

Onnan számolj 2 hetet.

2019. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Van olyan idegállapot, amikor nem lehet kibírni...
2019. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
21.-en pozitív volt, 22.-en és 23.-an egyre halványabb lett a második csík. 20.-an csak egy csík volt. Mint a 4 nap együtt voltunk a férjemmel.
2019. szept. 3. 12:26
 9/23 A kérdező kommentje:
Egyébként az ovu teszt tájékoztatója azt írta, ha egy csik van, nincs peteeres, ha két csík van, ha halvany ha erős, akkor van.
2019. szept. 3. 12:29
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Melyik ovu teszt ez?

A legtöbbnél úgy van, hogy csak akkor van lh-csúcs mikor a tesztcsík ugyanolyan erős, mint a kontrollcsík. 3 napig meg senki nem ovulál, ez biológia.

2019. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!