Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem nem akar együtt...

A férjem nem akar együtt lenni mióta terhes vagyok, azt mondja félti a babát. Mit tegyek hogy meg jöjjön a kedve?

Figyelt kérdés

Most meg csak 12 hetes vagyok, de mióta tudjuk hogy jön a baba, összesen egyszer tudtam be rángatni a férjemet a hálószobába, akkor is láttam hogy tiszta stressz, így hagytuk inkább. Próbáltam vele beszélni róla, azt mondta fél hogy bajt okoz vele. Ezért a múlt heti ultrahangon behívtam a dokihoz aki megnyugtatott minket, hogy a terhesség rendben van, óvatosan nyugodtan lehet bármit.


Egyébként mindenben mellettem van, imád, nem csal meg, szóval nem másról van szó.


Ugyanakkor nekem nagyon fontos lenne az együttlét, és az elmúlt pár hétben meg egyre jobban kívánom.


Mit tegyek hogy jobban ellazuljon, feloldódjon a párom? Van hasonló tapasztalatotok?


Koszi előre is :)


2019. márc. 4. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha a doki szava sem nyugtatta meg, akkor próbáljátok meg csak orálisan kényeztetni egymást. Abban hátha benne lenne :)
2019. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha ennyire nem akar, ne erőltesd inkább, hisz az a jó ha ő is élvezi nem csak azért teszi hogy neked jó legyen. Terhesség alatt nálunk is inkább az orális szex volt előtérben, meg hát ha nagyon kívánós vagy meg tudod oldani magadnak..
2019. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha az orvos sem tudta meggyőzni akkor nem tudom mi hathatna rá. Persze az én férjem is kérdezte hogy lehet-e de mikor közölték hogy naná akkor már aznap este..... Azóta is. Megbeszéltük hogy amíg az orvos engedi.
2019. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt akartam irni, hogy hivd be a dokihoz, hogy hallja az o szajabol is, hogy nem okozhat gondot panaszmentes terhesseg eseten a szex. De latom mar megtetted ezt. Ha az orvos se tudta meggyozni, akkor necces, de talan ha leulepszik benne ez az info. Probald meg az oralis kenyeztetesre ravenni. Azzal aztan tenyleg semmi baj nem okozhatttok.

Mi teljesen el vagyunk tiltva a szextol, mert a total a mehszajon van a lepeny, ennek mar 2,5 honapja... hat ne tudd meg mennyire kivagyok😂

2019. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Amig a doki engedi addig egész nyugodtan mehet a dolog :) egyik ismerösöm a párjával még a szülés elötti napon is együtt voltak és nem történt semmi baj. Azota el telt 8 év és egy gyönyörü 8 éves legény szülei :) ugy hogy amig a doki azt nem mondja hogy nem lehet addig nyugodtan mehet :)
2019. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát bízzunk benne, hogy győzni fog az ösztön, merthát ugye melyik férfi bírja több hónapig szex nélkül, ha kéznél van vágyainak célja... Azt hiszem 7. hónaptól a szülés utáni másfél hónapban tilos csak a szex, de javítsatok ki ha tévedek. Ha gondolod, mutasd meg a kérdésedet a férjednek, és olvassa el a kommenteket, vagy neten nézzen utána "szex terhesen" oldalaknak, talán nagyon nagyon sok embernek hinni fog :)
2019. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van akinél ez vmi lelki gátlás , azzal sokat nem tudsz szerintem kezdeni ha erről van szó.

Barátnőm férje is így volt, egyszerűen nem tudott úgy közeledni a feleségéhez, ahogy korábban .

Barátnőm mondjuk nem szenvedett annyira tőle, voltak hetek persze, amikor igen de középidőtől már örült, ha megfordult az ágyban stb. várta már a végét nagyon.

Inkább lelkileg viselte meg, meg attól félt hogy ez így is marad, és mi lesz akkor a házasságukkal.

De ahogy megszületett a baba, letelt a gyerekágy, minden visszaállt !

Szóval ilyen is van, és ki lehet ebből is jönni.

2019. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem erőltetném a helyedben. Értem, hogy szeretnéd, de ha ő valami miatt ódzkodik ettől, akkor senkinek nem lesz jó élmény, és szerintem szex terén ebben az állapotban is áll, hogy az erőltetés nem segít azon, hogy jobb legyen a helyzet. Én ugyanilyen okokból kilencedik hónapja hanyagolom a dolgot, bár mi el is lennénk tiltva tőle az elejétől kezdve amúgy is. A férfiak számára ez egy teljesen más állapot, nem igazán tudják elképzelni mi zajlik egy nő testében, ahogy látom, erre később te is rájössz majd, amikor olyan kérdéseket kapsz tőle a várandóssággal, magzattal kapcsolatban, amiken először nagyot nézel. Sok férfi ilyenkor tényleg tart attól, hogy árt a magzatnak, és hiába magyarázod el neki te vagy a doki, hogy ez nem így van, ez lehet egy olyan lelki gát, ami miatt nem kívánja a szexet. Gondolj bele, benned fejlődik a baba, később te kapni fogsz visszajelzéseket arról, hogy hogy érzi magát, pl ha sokat mozog, de a férjed ebből semmit nem fog érzékelni, neki a születéséig megfoghatatlan lesz ez az egész, mert ő ebben az egészben úgymond külső szemlélő. Amúgy amikor én ezen kibuktam és barátnőknek említettem ezt a nincs szex dolgot, meglepően sokan mondták, hogy náluk sem volt, mert a párjuk a terhességük alatt ódzkodott a dologtól. Ettől még nem fog elhidegülni a férjed, én pl pont az ellenkezőjét érzem esetünkben. Tudom, hogy neked most marha nehéz, de próbáld valahogy túltenni magad ezen, és szerintem ha látod hogy nem szeretné, ne erőltesd.:)
2019. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Én pasi vagyok, nálunk is meg volt tiltva az elején, aztán most, hogy feljebb vándorolt a méhlépeny már szabad, de mostmár nagy a pocak. Ráadásul nekem pont a feleségem a félősebb, de én meg 100%-ban megértem.

Azóta azért volt párszor szex, de nekem is furcsa, hogy eggyel többen vagyunk a kelleténél, főleg, hogy sokat mozog a baba, tehát azért én is sokat tapasztalok belőle (nem szex közben, hanem úgy általában). Mondjuk ez nálatok 12 hetesen még annyira nem játszik, de azért a tudat ott van.

Azt tudom, hogy maga a szex nem árt, de azért mégiscsak van bennünk egy erős ösztön a párunk védelmével kapcsolatban. Ezt talán azzal tudnád orvosolni, ha te lennél felül és minden úgy zajlana, ahogy neked kényelmes, jóleső.


Tanács... Talán egy kis türelem. Néhány hónap után még a legtürelmesebb férfi is eléggé kilesz, akkor egy szebb fehérneművel szerintem rá lehet majd venni egy óvatos menetre :) Aztán ha minden rendben megy, akkor utána már biztosan bátrabb lesz ő is.

2019. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Örülök neki hogy ennyire normális és segítőkész válaszok jöttek! :)
2019. márc. 4. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!