Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek az ovuláció...

Van olyan akinek az ovuláció után 2 vagy több nappal fogant meg a baba?

Figyelt kérdés

Az orvos szerint 1-2 napja volt ovum, már csak a bevérzett tüszőt látta, és a Douglasban nem volt folyadék.

Azt mondta simán összejöhet ha mostantól 2 naponta együtt vagyunk. Van valakinek ilyen tapasztalata?



2019. szept. 6. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ezt így az emberek 99%-a nem tudja pontosan megmondani. Hacsak nem az akinek volt ih-s követése. Hat ha erre téved valaki.
2019. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció utan 12-24 óráig megtermékenyíthető a petesejt, utána elhal. Max. a következő ciklusodban eshetsz teherbe es ne ovu után, hanem előtte legyetek együtt 2 naponta.
2019. szept. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Abban reménykedem hogy más is volt uh követésen mint én.

#2-es: Igen ezt én is tudom, de sok ilyen esetet lehet olvasni hogy biztosan tudják hogy ovu után sikerült a baba, mert aznap nem tudtak együtt lenni. Egyébként az is érdekes eset, és elvileg ilyen nincs, de mégis van: 2 ovulációm volt ebben a hónapban. A ciklus 11. Napján és most a 34.napon. Mind a két alkalommal uh követés volt, szóval tuti. És éppen ezért erre az ovura nem számítottunk, azért mentem orvoshoz, mert nem jött meg a menstruációm már egy ideje , pedig nekem pontos: 28. Napra szokott mindig . És mind a kettő ovut éreztem. Az egyik a jobb oldakon, másikat a balon, de utóbbira azt hittem,hogy ciszta.


Tehát én már bármit elhiszek. Nyilván feleslegesen nem hitegetem magam, csak ha pozitív lesz a teszt, de azért érdekel,hogy lehet-e ilyen. 😊


Fel vagyok rá készülve,hogy ebből nem lesz valószínűleg semmi, de majd következő hónapban hátha. 🙏

2019. szept. 7. 11:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt valami félreértés történt. Ovuláció után maximum 24 óráig él a petesejt. Ami azt jelenti, hogy lehet csak 14 óráig de lehet 22 is. De 24-nél nem tovább. Másnap reggel még talán van rá esély, de két nappal később.....

Nekem volt uh követésem, nekem amikor látták, hogy mekkora a tüsző ahhoz még hozzászámoltàk, hogy mennyit fog nőni, kb mikor fog megrepedni. És úgy mondták, hogy valószínűleg holnap vagy holnapután lesz ovum, úgyhogy lehetünk együtt. De sosem mondták amikor már csak helye volt meg, hogy van esély. Akkor már gyakorlatilag esélytelen. Legalábbis nekem ilyen információkat adtak.

2019. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én egyszer egy olyan hónapban lettem terhes, amikor pont volt uh követés, ami alapján nem volt peteérésem + a hőgörbém alapján sem volt, szóval ilyen is van.
2019. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.❤️ Én sem igazán értem a dolgot, ezért vissza is telefonáltam az orvosnak, hogy de biztos jól értettem? És azt mondta igen. Végülis 1-2 nap és ki fog derülni,hogy sikerült-e vagy sem. Meglátjuk. Ha nem, akkor majd legközelebb hátha szerencsénk lesz. 😊
2019. szept. 16. 15:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontozta a válaszom, miért tette? A tényeket írtam le, mit kell ezen lepontozni?
2019. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, tőlem mindenkinek ment a zöld kezecske.

Sokan vannak ,akik itt élik ki magukat, mint youtubeon a dislikeozás..

Engem is mindenhol lepontoznak, pedig se bunkó nem vagyok, és hülyeséget se írok. 🤔🤷

2019. szept. 16. 17:55
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Én megértem a lepontozást, ha valamiről van egy véleményem, ami másnak nem tetszik, vagy csinálom valahogy és más másképp csinálná. Ilyenkor jogos, erre van ez kitalálva, viszont itt tényeket írtam le, nem a véleményem vagy hogy mit hogyan csinálok. Uh-os követésnél nem bolt peteérés, aztán meg lett egy pozitív teszt, ennyi.
2019. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés, de érdekelne hogy mi lett veled végül, kérdező, hasonló helyzetben vagyok én is :D
2022. máj. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!